کلاهبردار حرفه‌ای به دام پلیس لنگرود افتاد

فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حسین نیک‌فرد در جلسه انتظامی این شهرستان با اشاره به عملکرد پلیس لنگرود در دستگیری کلاهبردار باجه‌های خودپرداز گفت: وقوع چند سرقت متوالی از باجه‌های خودپرداز، پلیس لنگرود را وارد ماجرا کرد.

وی با بیان اینکه کلاهبردار باجه‌های خودپرداز حرفه‌ای بود، تصریح کرد: ماموران پلیس با شگردهای پلیسی به کمین او نشستند.

فرمانده پلیس لنگرود با اشاره به اینکه بالاخره کلاهبردار به دام پلیس انتظامی این شهرستان افتاد، خاطرنشان کرد: متهم فردی ۳۴ ساله اهل و ساکن لنگرود بود.

نیک‌فرد متهم مذکور را دارای سابقه کیفری دانست و اضافه کرد: متهم زمانی که خود را در دام پلیس گرفتار دید مجبور به اعتراف شد.

وی با اشاره به اینکه متهم به پنج فقره کلاهبرداری از باجه‌های خودپرداز اعتراف کرد، یادآور شد: وی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی لنگرود درباره نوع شیوه کلاهبرداری متهم مذکور گفت: متهم در مقابل باجه‌های خودپرداز می‌ایستاد و با استفاده از ناآگاهی برخی از مردم کلاهبرداری می‌کرد.

نیک‌فرد با تأکید بر ضرورت هوشیاری مردم افزود: مردم کارت‌های عابر بانک خود را در اختیار دیگران نگذارند و از ارائه رمز به افراد ناشناس خودداری کنند.

وی با اشاره به اینکه مشارکت مردم با پلیس و دقت آنها می‌تواند امنیت مطلوبی را در جامعه برقرار کند، یادآور شد: از شهروندان می‌خواهیم در صورت مشاهده افراد مشکوک موارد را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/