مدافعان حرم ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند

فرمانده عملیاتی لشکر قدس گیلان گفت: مدافعان حرم ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمدعلی حق‌بین امروز در حاشیه کنگره هشت هزار شهید گیلان  با اشاره به برگزاری این کنگره ملی، اظهار کرد: برگزاری این کنگره گرامیداشت هشت هزار قهرمان گیلان و نقش مهم آنها در دوران دفاع مقدس است.

وی با درود به شهدای دفاع مقدس، تصریح کرد: امروز مدافعان حرم ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند و از این رو دشمنان قسم‌خورده انقلاب جرأت نزدیک شدن به کشورمان را ندارند.

فرمانده عملیاتی لشکر قدس گیلان با بیان اینکه امروز مردم کشور از امنیت خوبی بهره‌مند هستند، تصریح کرد: بصیرت جوانان و بیانات و فرمایش‌های مقام معظم رهبری موجب شده تا دشمن جرأت نزدیک‌شدن به مرزهای کشور را نداشته باشند.

بر اساس این گزارش، نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان در قالب چهار اجلاسیه در حال برگزاری بوده و تاکنون سه اجلاسیه فرهنگیان، بانوان و ایثارگران در میدان شهدای ذهاب رشت با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شده است.

امروز آخرین روز برگزاری کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان با اجلاسیه «هشت هزار قهرمان» است که با سخنرانی آیت‌الله نوری همدانی و سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار می‌شود.

با وجود اینکه هنوز اجلاسیه کنگره هشت هزار شهید گیلان آغاز نشده اما اکنون در این ساعت بیش از یک‌هزار نفر در میدان شهدای ذهاب رشت در انتظار وارد شدن به سالن اجلاس هشت هزار قهرمان هستند و استقبال مردم از اختتامیه این کنگره بسیار باشکوه است.