شهدا به اسلام و ولایت مطلقه فقیه حساس بودند

ایزدپناه با بیان اینکه شهدا به اسلام و ولایت مطلقه فقیه حساس بودند گفت : آن قدری که اسلام از بی خیال ها ضربه خود از دشمن آسیب ندید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت الاسلام و المسلمین علی ایزدپناه شامگاه گذشته در مراسم وداع با دو شهیدگمنام که در مسجدشهدا(امینی) لنگرود برگزار شد گفت : هر انسانی وظیفه دارد جبهه حق و باطل خود را مشخص کند.

وی با اشاره به تمایلات برخی از خواص به ارتباط با غربی ها گفت : خدا در قرآن کریم فرمودند از یهود و نصارا برای خود دوست و شریک نگیرید که ارشان خنجر زدن از پشت است ولی برخی در داخل اصرار بر ارتباط دارند.

سخنران این مراسم با بیان اینکه ۲۷ نفر در جهان معادل ۴ میلیارد نفر ثروت دارند اضافه کرد : در فرهنگ غرب کسی در زمینه های فرهنگی و اقتصادی و … رشد نمی کند مگر اینکه تفکر صهیونیستی داشته باشد، در غیر این صورت نمی تواند رشد کند.

ایزدپناه نفاق، دنیاطلبی و شهوت رانی را از نشانه های باطل اعلام و ادامه داد : تقوا، ایمان، زندگی حماسی و مطیع ولایت بودن نیز از نشانه های حق است.

وی با بیان اینکه شهدا به اسلام و ولایت مطلقه فقیه حساس بودند گفت : آن قدری که اسلام از بی خیال ها ضربه خود از دشمن آسیب ندید.

لازم به ذکر است تشییع دو شهید گمنام یک شنبه ۱۹ اردیبهشت از آستان سیدحسن کومله تا چهارراه کومله تشییع و در تیپ میرزا کوچک خان لنگرود تدفین می شوند.