خواص جامعه در برابر رهبر معظم انقلاب،‌ نقاره مستقل سر ندهند

سلیمانی با اشاره به تک‌روی برخی خواص و ایراد سخنرانی‌های هیجانی عنوان کرد : خواص جامعه در برابر رهبر معظم انقلاب،‌ نقاره مستقل سر ندهند چراکه دشمن به گوش ایستاده است، آرمان‌های نظام آبروی شهداست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در مراسم سوم دو شهید گمنام که در حسینیه تیپ میرزا کوچ خان مریدان برگزار شد گفت :شهدا کسانی بودند که فرصت حضور در کربلا را نداشتند اما با حضور در کربلایی دیگر خواستند تا حرمت و قداست خواهر پیشوایشان امام حسین (ع) را به جهانیان ثابت کنند.

 

وی بابیان اینکه همه‌ی شهدا با بصیرت و ولایتمداری پای آرمان‌های انقلاب ایستادند افزود : مجاهدت شهدا به تأسی از سالار شهیدان عاشقانه است و شهادت عاشقانه تکمیل زندگی عارفانه شهدا بود.

 

امام‌جمعه کومله اظهار کرد : وضعیت امروز جامعه سبب دلخوری شهدا است چراکه شهدا گران‌ترین و باارزش‌ترین مطاع خود را دادند تا جامعه بر سر آرمان‌های خود بماند.

 

سلیمانی با اشاره به تک‌روی برخی خواص و ایراد سخنرانی‌های هیجانی عنوان کرد : خواص جامعه در برابر رهبر معظم انقلاب،‌ نقاره مستقل سر ندهند چراکه دشمن به گوش ایستاده است، آرمان‌های نظام آبروی شهداست.

 

وی تأکید کرد : باید مراقب سخنانمان باشیم و حرفی نزنیم که دشمن جسورتر و تصمیماتش علیه ما موفقیت‌آمیزتر گردد.

 

امام‌جمعه کومله همچنین با اشاره به فرمایش امام علی(ع) که فرمودند دو طایفه علمای خائن با علمشان و نادانان با عملشان کمر امام علی (ع) را شکستند عنوان کرد : به ساده‌لوحان نظام هشدار می‌دهم و تأکیددارم که کاری نکنید دشمن جری گردد.