سینما آزادی در روز سینما رایگان تعطیل بود ! + عکس

در روزی که به عنوان روز سینما رایگان در کشور اعلام گردید درب سینما آزادی لنگرود بسته بود! به گزارش لنگرنیوز ، طی یک نشست خبری با عنوان «سینما سلام» که با حضور «رسول صادقی» مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی و «حبیب ایل‌بیگی»، مدیرعامل انجمن سینمای جوان برگزار گردید، رسول صادقی گفت: «روز پنج‌‏شنبه دهم بهمن […]

در روزی که به عنوان روز سینما رایگان در کشور اعلام گردید درب سینما آزادی لنگرود بسته بود!

به گزارش لنگرنیوز ، طی یک نشست خبری با عنوان «سینما سلام» که با حضور «رسول صادقی» مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی و «حبیب ایل‌بیگی»، مدیرعامل انجمن سینمای جوان برگزار گردید، رسول صادقی گفت: «روز پنج‌‏شنبه دهم بهمن ماه به عنوان روز رایگان سینما در نظر گرفته شده و هزینه‌های آن از سوی سازمان سینمایی تامین می‌شود. مجری طرح انجمن سینمای جوانان است و دفا‌تر سراسر کشور این انجمن در اجرایی شدن طرح همکاری خواهند کرد. »

 

این طرح در کشور انجام شد ولی نکته قابل تامل این است که درب سینما آزادی لنگرود حتی در این روز که قبلا هم اعلام شده بود باز نشد.

 

البته باید گفت که سینما آزادی چند هفته ای است که باز نشده است و ظاهرا دلیل آن استقبال کم مردم از سینما است که هزینه بلیط ها کمتر از هزینه های سینما از خرید فیلم و … می باشد.

 

در هر صورت در روزی که به عنوان روز سینما رایگان در کشور اعلام گردید توقع این بود که حداقل چند ساعتی درب سینما باز می شد .

امیدواریم در این زمینه مسئولین مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند و دلیل این امر را برای همشهریان بازگو کنند.