خبر: 55076 / تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۱۹:۳۶
/منبع: خزر

پیام عدم استقبال نمایندگان خبرگان گیلان از رفسنجانی چیست؟

مطمئنا حضور هاشمی در گیلان برخلاف آن چه که در ظاهر نشان می دهد، شرکت در چند مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه های عمرانی نبوده است. هاشمی شاید نیم نگاهی به رای نمایندگان گیلان در مجلس خبرگان رهبری برای تصدی بر کرسی ریاست مجلس خبرگان داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،هاشمی رفسنجانی امروز وارد گیلان شد و مورد استقبال جمعی از نمایندگان گیلان قرار گرفت. خسته بند، لاهوتی، جعفرزاده، خصوصی به وضوح در تصاویر این مراسم دیده می شوند.

البته آن چه که بیشتر برای هاشمی سرنوشت ساز است و می تواند عملا به او بفهماند که نباید به رای نمایندگان گیلان در مجلس خبرگان رهبری برای تصدی بر ریاست این مجلس دل خوش کند، عدم استقبال هیچ یک از ۴ نماینده گیلان از وی بوده است.

حجت الاسلام پروایی که نه تنها به استقبال هاشمی نرفت بلکه به انتقاد از سفرهای استانی او پرداخت و آیت الله قربانی هم استقبالی از هاشمی به عمل نیاوردند. آیت الله رمضانی هم که به گویا در هامبورگ به سر می برد و آیت الله اشکوری هم به نظر می رسد در قم شرف حضور داشته باشد و حتی در صورت این دو نیز نمی شد احتمال چندانی برای استقبالشان از آیت الله رفسنجانی قائل بود. 

مطمئنا حضور هاشمی در گیلان برخلاف آن چه که در ظاهر نشان می دهد، شرکت در چند مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه های عمرانی نبوده است. هاشمی شاید نیم نگاهی به رای نمایندگان گیلان در مجلس خبرگان رهبری برای تصدی بر کرسی ریاست مجلس خبرگان داشته و کمتر کسی است که از علاقه هاشمی و خاندانش به قدرت بی اطلاع باشد!

کلیدواژه


نظرات | ۲ نظر

سعید
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵ در ۰۹:۱۱

نه اینکه خطشون و حزبشون و تفکراتشون بدجوری امسال از دست این آیت الله شکست خورد و بدجوریسوختن …دیگه چه استقبالی بیان..

ذره بینانه
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵ در ۲۱:۲۳

حاجی آقا لاهیجی که خودشان به محل اقامت رفتند!!

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir