پوشش خبری جشنواره بهارنارنج توسط پانزده رسانه مجازی و مکتوب
پوشش خبری جشنواره بهارنارنج توسط پانزده رسانه مجازی و مکتوب

منوچهر مهدی پور اظهار کرد : بیش از پانزده خبرگزاری، پایگاه های خبری، روزنامه ها و هفته نامه ها جشنواره بهارنارنج در لنگرود را پوشش خبری می‌دهند.

دبیر جشنواره بهارنارنج لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره بهارنارنج در لنگرود گفت : این جشنواره عصر روز جمعه ۲۴ اردیبهشت در پارک فجر لنگرود برگزار می‌شود.

 

وی بابیان اینکه جشنواره‌ها باهدف حفظ و نگهداری آئین‌های بومی  برگزار می‌شود افزود : اجرای بازی‌های بومی و محلی( لافند بازی و طناب‌کشی)، اجرای موسیقی سنتی، نقاشی خانوادگی، تجلیل از دو باغدار نمونه، برپایی ۲۲ غرفه صنایع‌دستی ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در این جشنواره است.

 

منوچهر مهدی پور با اشاره به سخنرانی  “اسدالله درویش امیری معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های میراث فرهنگی و گردشگری” اظهار کرد : بیش از پانزده خبرگزاری، پایگاه های خبری، روزنامه ها و هفته نامه ها جشنواره بهارنارنج در لنگرود را پوشش خبری می‌دهند.

 

دبیر جشنواره بهارنارنج لنگرود با اشاره به افتتاح بوستان بهارنارنج عنوان کرد : این بوستان در حاشیه برگزاری جشنواره بهارنارنج و در زمینی به مساحت ۲۰۰ مترمربع در جوار مزار شهدای گمنام در پارک فجر لنگرود افتتاح می‌شود.

 

مهدی پور با تأکید به برگزاری جشنواره‌های بومی و محلی اضافه کرد : این جشنواره‌ها بهانه‌ای برای جذب گردشگر و معرفی جاذبه‌های شهرستان لنگرود و حتی استان خواهد بود.

به گزارش لنگرخبر، جشنواره بهارنارنج همه‌ساله در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود و هدف از برگزاری آن، بیان خواص دارویی بهارنارنج است.

بهارنارنج دارای خواص دارویی بوده و در تقویت معده بسیار مؤثر است و تپش نامنظم قلب، تشویش و اضطراب را از بین می‌برد و برای کنترل تشنج‌ها و حمله قلبی مؤثر و اشتهاآور و ضدسرفه است.

انتهای پیام/