فرماندار جدید از تک روی بپرهیزد

امام جمعه شهرستان لنگرود با بیان اینکه قانون‌محوری باید سرلوحه اعمال مسئولان باشد، افزود: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، مسئولان باید وعده‌هایی بدهند که می توانند آن را اجرا کنند. به گزارش لنگرنیوز ، حجت‌الاسلام مهدی صدیق در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید این شهرستان، اظهار کرد: هر کسی که مسئولیتی در نظام […]

امام جمعه شهرستان لنگرود با بیان اینکه قانون‌محوری باید سرلوحه اعمال مسئولان باشد، افزود: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، مسئولان باید وعده‌هایی بدهند که می توانند آن را اجرا کنند.

به گزارش لنگرنیوز ، حجت‌الاسلام مهدی صدیق در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید این شهرستان، اظهار کرد: هر کسی که مسئولیتی در نظام اسلامی می‌گیرد اگر فرمایشات امام علی(ع) خطاب به مالک اشتر را سرلوحه کار خود قرار دهند موفق می‌شود.


وی با بیان اینکه فرماندار جدید نباید از ابتدا تک‌روی کند باید با مشورت کارها را انجام دهید، گفت: اگر خدای نکرده کوچکترین انحرافی دیده شود آن را اعلام می‌کنم.

امام جمعه شهرستان لنگرود، مهمترین وظیفه برای فرماندار جدید لنگرود را ایجاد وحدت در بین ادارات مختلف این شهرستان است و تصریح کرد: اگر کسی تک‌روی می‌کند فرماندار جدید باید با او برخورد کند، زیرا دشمن همیشه در فکر ایجاد تفرقه و ضربه زدن است تا بتواند کارها را به سود خود پیش ببرد.

صدیق با بیان اینکه قانون‌محوری باید سرلوحه اعمال مسئولان باشد، افزود: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، مسئولان باید وعده‌هایی بدهند که می توانند آن را اجرا کنند.

وی گفت : مردم دارای شخصیت هستند و برده نیستند و باید به آن ها احترام کرد.