نمایش تئاتر «خدای کشتار» در لنگرود به روایت تصویر

نمایش تئاتر «خدای کشتار» به نویسندگی «یاسمینا رضا» و با ترجمه و کارگردانی «علیرضا کوشک جلالی» از روز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۱۸ در آمفی‌تئاتر اداره ارشاد لنگرود به روی صحنه رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نمایش تئاتر «خدای کشتار» به نویسندگی «یاسمینا رضا» و با ترجمه و کارگردانی «علیرضا کوشک جلالی» از روز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۱۸ در آمفی‌تئاتر اداره ارشاد لنگرود به روی صحنه رفت.

این تئاتر که دو اجرای دیگر در روزهای جمعه و شنبه خواهد شد توسط گروه تئاتر دانش آموختگان سمپاد و به تهیه کنندگی عامر عظیمی و با هنرمندی تارا قاسمی نژاد،مرتضی جهانی، عامر عظیمی و شکوفه داودی به روی صحنه رفت.

علیرضا کوشک جلالی، کارگردان صاحب نام تئاتر ایران در حاشیه اولین شب این اجرا با گلایه از برخی برخوردهای صورت گرفته از جمله عدم امکان انجام تبلیغات شهری گفت: فکر می کردم بعد از نمایش رعنا که موفقیت‌هایی داشت، حمایت بهتری از سوی ارگان های مختلف دولتی صورت بگیرد اما… یاد گرفتم که از کسی توقعی نداشته باشم و کار خودم را انجام دهم.

کوشک جلالی در پاسخ به این سوال که چرا لنگرود را برای اولین اجرای این نمایش در گیلان انتخاب کرد، گفت: «رعنا» اولین کاری بود که در استان گیلان و درشهر لنگرود انجام دادم و دوست داشتم این سنت را ادامه دهم.