با افتخار لباس پاسداری را بر تن می کنم و مشغول به خدمت می شوم

کمال محمد بیگی اظهار کرد : اگر توانستیم رضایت مردم را جلب کنیم به خاطر تلاش و کوشش همه مدیران شهرستان بود و اگر در این ۱۵ ماه نقصی هم اگر وجود داشت تقصیر را بر دوش بنده و کم کاری های خودم بگذارید چون این اولین خدمت بنده در وزارت کشور به عنوام فرماندار […]

کمال محمد بیگی اظهار کرد : اگر توانستیم رضایت مردم را جلب کنیم به خاطر تلاش و کوشش همه مدیران شهرستان بود و اگر در این ۱۵ ماه نقصی هم اگر وجود داشت تقصیر را بر دوش بنده و کم کاری های خودم بگذارید چون این اولین خدمت بنده در وزارت کشور به عنوام فرماندار بود.

به گزارش لنگرنیوز ، ظهر امروز کمال محمد بیگی در مراسم تودیع خود در فرمانداری لنگرود گفت : همان طوری که در روز معارفه خود به عنوان فرماندار لنگرود عرض کردم مسئولیت یک امانت الهی است که طی مدتی مشخص به افرادی داده می شود و خوشا به حال آن کسی که بتواند از این مسئولیت برای خدمت به مردم استفاده کند.

 

وی گفت : آن چیزی که ماندگار است کارهایی است که انجام می شود و خدمت بی منت برای مردم است .

 

کمال محمد بیگی اظهار کرد : اگر توانستیم رضایت مردم را جلب کنیم به خاطر تلاش و کوشش همه مدیران شهرستان بود و اگر هم نقصی هم وجود داشت تقصیر را بر دوش بنده و کم کاری های خودم بگذارید چون این اولین خدمت بنده در وزارت کشور به عنوام فرماندار بود.

 

بیگی افزود : سعی کردیم در این ۱۵ ماه همراه مردم باشیم تا بتوانیم با کمک خود مردم رضایت آنان را جلب کنیم.

 

وی در آخر به ملاقات ۱۱ هزار نفری با مردم در طی این ۱۵ ماه خبر داد و گفت : در طول این مدت ۱۴ هزار مورد مکاتبه با اداران و نهاد ها را داشتیم .

 

کمال محمد بیگی سرکشی از پروژه های عمرانی و روستا ها را ۷۴۰ مورد اعلام کرد و گفت : حمایت جدی از بخش خصوصی و پیگیری تسهیلات به خصوص در بخش بنیاد مسکن از دیگر کارهایی است که در طی این ۱۵ ماه انجام دادیم.

 

وی اظهار کرد : مردم با حضور خود پای صندوق های رای رئیس جمهور منتخب خود را تغییر دادند و دولت جدید مشغول به کار است.

 

بیگی افزود : اگر استاندار محترم و معاون سیاسی استاندار لازم بدانند که در استان کاری انجام دهم انجام وظیفه خواهم کرد و در غیر این صورت با افتخار لباس پاسداری را بر تن می کنم و مشغول به خدمت می شود.