حریق آتش ، جان پیرزن ۷۵ ساله را گرفت

آتش پیرزن ۷۵ ساله لنگرودی را در بخش کومله این شهرستان به کام مرگ برد. به گزارش لنگرنیوز ، یک باب منزل مسکونی در روستای کیاهگان بخش کومله این شهرستان دچار حادثه حریق شد. فرمانده انتظامی لنگرود در گفت‌و‌گو با خبرنگار لنگرنیوز، اظهار کرد: دلیل این حریق، بی‌احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی بود که […]

آتش پیرزن ۷۵ ساله لنگرودی را در بخش کومله این شهرستان به کام مرگ برد.

به گزارش لنگرنیوز ، یک باب منزل مسکونی در روستای کیاهگان بخش کومله این شهرستان دچار حادثه حریق شد.

فرمانده انتظامی لنگرود در گفت‌و‌گو با خبرنگار لنگرنیوز، اظهار کرد: دلیل این حریق، بی‌احتیاطی و عدم رعایت نکات ایمنی بود که آتش جان زن ۷۵ ساله را گرفت.


حسین نیکفرد افزود: دلیل این حریق استفاده از بخاری نفتی و عدم رعایت نکات ایمنی در استفاده از لوازم گرمایشی بود که سبب آتش سوزی و کشته شدن یک زن شد.

وی گفت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این منزل مسکونی فاقد لوله کشی گاز بوده و اعضای این خانواده از بخاری نفتی به عنوان وسیله گرمایشی استفاده می‌کردند که بی احتیاطی در استفاده از این وسیله سبب حریق و فوت یکی از اعضای خانواده شد.

فرمانده انتظامی لنگرود اظهار کرد: در لحظه وقوع حریق دو بانوی ۷۵ ساله و ۵۰ ساله که مادر و دختر بوددند در محل حضور داشتند.

نیکفرد تصریح کرد: پس از مهار حریق توسط آتش نشانان، مادر خانواده به علت سوختگی شدید در دم فوت کرد و دختر خانواده پس از انتقال به بیمارستان امینی لنگرود برای مداوای بیشتر به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شد.

 آتش پیرزن ۷۵ ساله لنگرودی را در بخش کومله این شهرستان به کام مرگ برد.