مدعیان برکناری بازدار کذب می گویند/با تمام توان برای لنگرود خدمت می کنم
مدعیان برکناری بازدار کذب می گویند/با تمام توان برای لنگرود خدمت می کنم

رئیس اوقاف لنگرود گفت : کسانی که مدعی برکناری بازدار هستند این موضوع کذب محض است و قصد دارند با این روش قدرت پوشالی خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، در چند ماه اخیر زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر در پست ریاست اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود به گوش می‌رسد و نقل و قول‌ها در این خصوص در محافل رسمی و غیررسمی بسیار شده است.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر در تشریح این خبر اظهار کرد : تاکنون هیچ ابلاغی از سوی اداره کل اوقاف برای من ارسال نشده است و همچنان در اوقاف لنگرود انجام‌وظیفه می‌کنم.

 

حجت‌الاسلام مهدی بازدار بابیان اینکه جابه‌جایی کارمندان ادارات کاری عادی و سازمانی است گفت : تلاش دارم تا با تمام داشته‌های خود برای مردم شهرستان خدمت کنم و تا امروز کم‌کاری نکردم.

 

وی در پاسخ به این سؤال که برخی افراد مدعی تغییر پست ریاست اوقاف هستند اضافه کرد : چنین چیزی صحت ندارد و تغییرات از سوی مدیرکل استان و سازمان اوقاف ابلاغ می‌شود.

 

بازدار با بیان اینکه متاسفانه با تغییرات مدیران شخصیت هایی حقیقی و حقوقی خود را مدعی برکناری آن رئیس می دانند اضافه کرد : کسانی که مدعی برکناری بازدار هستند این موضوع کذب محض است و قصد دارند با این روش قدرت پوشالی خود را به نمایش بگذارند، امیدوارم که خداوند خودکامگی‌های افراد را هدایت و همه را سربازی در خدمت ولایت‌فقیه قرار دهد، ان شاالله.