در جاهای مختلف استان عده ای بازنشسته در حال تصمیم گیری هستند/ اصرار دارند باندها و دارو دسته ها باقی بماند
در جاهای مختلف استان عده ای بازنشسته در حال تصمیم گیری هستند/ اصرار دارند باندها و دارو دسته ها باقی بماند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: در جاهای مختلف استان عده ای بازنشسته در حال تصمیم گیری هستند و اصرار دارند در جایگاه های خود بمانند. این افراد همانهایی هستند که می گویند جوانان بر سر کار بیایند و به فکر اشتغال جوانان باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، درسیاهکل، ذبیح الله نیکفر در یادواره شهدای کمنی از توابع بخش دیلمان و پیرکوه شهرستان سیاهکل با بیان اینکه کشور ما به شهدا مدیون است، اظهار داشت: در فتنه ۷۸ عده ای نزد مقام معظم رهبری رفتند و ابراز نگرانی کردند، ایشان فرمودند که نگران نباشید زیرا خون شهدا این کشور و نظام اسلامی را حفظ می کند.

وی با اشاره به رشادت های شهدا و مسئولینی که جان خود را نثار مردم و کشور خود کردند، گفت: این افراد اصرار به ماندن نداشتند، بلکه اصرار به شهادت داشتند و البته هنوز هم این افراد در کشور ما حضور دارند و در حال انجام خدمت هستند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه همه چیز ما باید برای رضای خداوند باشد، تصریح کرد: شهید همت می گفت هر حرکتی که انجام می دهیم می بایست برای رضای خداوند باشد.

نیکفر تأکید کرد: بعضی ها اصرار دارند اسرار دارند باندها و دارو دسته ها باقی بماند. این کار برای رضای خداوند نیست و امیدوارم این افراد از قفلت بیرون بیایند.

وی افزود: در جاهای مختلف استان عده ای بازنشسته در حال تصمیم گیری هستند و اصرار دارند در جایگاه های خود بمانند. این افراد همانهایی هستند که می گویند جوانان بر سر کار بیایند و به فکر اشتغال جوانان باشیم.

این نماینده مجلس دهم با اشاره به مشکلات اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه دشمن، گفت: با مشاهده احوالات آنهایی که به دنبال دنیا رفتند متوجه می شوید که چه مشکلاتی در زندگی خود دارند. اگر توسل ما به خداوند باشد همه چیز برطرف می شود.

نیکفر خاطرنشان کرد: باید برای شکستن استکبار جهانی اقدام و عمل کنیم. مقام معظم رهبری نیز در پیامی که به مجلس دادند فرمودند به خداوند توکل کنید.

وی بیان کرد: امیدوارم تمامی ما کاری کنیم تا انقلاب اسلامی به پیروزی نهایی برسد و پرچم انقلاب از دستان مبارک مقام معظم رهبری به دست امام زمان(عج) تحویل داده بشود.

انتهای پیام/