۱۶ زوج جوان در جوار امام زاده سید محمد کیاکلایه زندگی مشترک خود را آغاز کردند
۱۶ زوج جوان در جوار امام زاده سید محمد کیاکلایه زندگی مشترک خود را آغاز کردند

حجت الاسلام والمسلمین مهدی باردار گفت : تاکنون ۱۶ زوج جوان زندگی مشترک خود را در اولین اتاق عقد بقاع متبرکه گیلان آغاز نموده اند و روزانه تقاضا برای برگزاری مراسم عقد افزایش می یابد . 

به گزارش لنگرنیوز ،  سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود  در گفت و گو با لنگرنیوز از آغاز زندگی ۱۶ زوج جوان در جوار آستان مقدس امام زاده سید محمد کیاکلایه لنگرود خبر داد.

 

حجت الاسلام والمسلمین مهدی باردار گفت : تاکنون ۱۶ زوج جوان زندگی مشترک خود را در اولین اتاق عقد بقاع متبرکه گیلان آغاز نموده اند و روزانه تقاضا برای برگزاری مراسم عقد افزایش می یابد . 

 

وی خاطر نشان کرد: اتاق پیوند آسمانی به جهت ترغیب جوانان به ازدواج آسان در مهرماه سال جاری وهمزمان با دهه ولایت راه اندازی گریده و زوج هایی که مهریه آنها ۱۱۴ عدد سکه یا کمتر باشد می توانند از فضای اتاق عقد مذکور به شکل رایگان بهره مند شوند. بازدار

 

اظهار کرد : افرادی که مهریه آنان ۱۴عددسکه یا کمتر از آن باشد کمک هزینه سفر زمینی به مشهد مقدس وآن دسته از زوجینی که تعداد مهریه ی آنها تعداد ۵سکه یاکمتر باشند کمک هزینه سفر هوایی به مشهد مقدس را از این آستان دریافت خواهند نمود . 

وی افزود : به کلیه افرادی که پیوند زناشویی خود را در این مکان مقدس آغاز می نمایند نیز یک جلد کلام الله مجید ، یک جلد نهج البلاغه ، صحیفه سجادیه و مفاتیح الجنان اهدا می گردد.