همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شرق گیلان در ایام الله دهه فجر برگزار می شود

همایش بزرگ پیاده رویخانوادگی شرق گیلان در ایام الله دهه فجر در لنگرود برگزار می شود رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود در مصاحبه با لنگرنیوز ، از برگزاری همایش بزرگ پیاده رویخانوادگی شرق گیلان در ایام الله دهه فجر در لنگرود خبرداد. محمد علی خداجو گفت : در این پیاده روی صدها جایزه از قبیل […]

همایش بزرگ پیاده رویخانوادگی شرق گیلان در ایام الله دهه فجر در لنگرود برگزار می شود

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود در مصاحبه با لنگرنیوز ، از برگزاری همایش بزرگ پیاده رویخانوادگی شرق گیلان در ایام الله دهه فجر در لنگرود خبرداد.

محمد علی خداجو گفت : در این پیاده روی صدها جایزه از قبیل فرش نفیس،دوچرخه های حرفه ای،کارت هدیه،پتو،سکه طلا،کارت خرید فروشگاههای زنجیره ای،لوازم خانگی و دهها جایزه دیگر به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

 

وی اظهار کرد : مسیر همایش از ابتدای جاده لیلاکوه تا پارک بازار می باشد و زمان احتمالی آن یازدهم و یا هجدهم بهمن ماه است و زمان دقیق همایش به صورت عمومی اعلام خواهد شد.

 

خداجو اعلام کرد : باتوجه به اینکه کدهای ملی شهروندان در همایش قرعه کشی میشود لذا ارائه کدملی اشخاص و اعضای خانواده به اداره ورزش وجوانان لنگرود و یا فکس به شماره۵۲۲۳۴۰۰ الزامی است.

 

وی برای سهولت علاقه مندان از پایگاه های ثبت نام در بخش مجاور شهرستان خبر داد و گفت : شهروندان کومله جهت ارائه اسم و کدملی به سالن شهیدفاطمی کومله ، اطاقور به سالن آزادگان اطاقور،شلمان به سالن ورزشی شلمان ودر چاف وچمخاله به شهرداری چاف وچمخاله مراجعه نمایند