دوره مربیگری فوتبال C آسیا در لنگرود برگزار می شود

نائب رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود از برگزاری کلاس های تئوری و عملی دوره مربیگیری فوتبال در شهرستان لنگرود خبر داد. نائب رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود از برگزاری کلاس های تئوری و عملی دوره مربیگیری فوتبال در شهرستان لنگرود خبر داد.   اسفندیار فهیمی در گفت و گو با لنگرنیوز ، گفت : این […]

نائب رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود از برگزاری کلاس های تئوری و عملی دوره مربیگیری فوتبال در شهرستان لنگرود خبر داد.

نائب رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود از برگزاری کلاس های تئوری و عملی دوره مربیگیری فوتبال در شهرستان لنگرود خبر داد.

 

اسفندیار فهیمی در گفت و گو با لنگرنیوز ، گفت : این کلاس ها در رده C  آسیا برگزار می شود و در پایان کلاس ها ، مدرک مربیگیری فوتبال C آسیا به شرکت کنندگان داده داده می شود.

 

نائب رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود شروع کلاس ها را از ۳۰ دی ماه اعلام کرد و گفت : این دوره به مدت ۱۲ روز به صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

 

اسفندیار فهیمی عنوان کرد : کلاس های تئوری در سالن همایش این دانشکده برگزار می شود و کلاس های تئوری نیز در زمین چمن مصنوعی شهدای لنگرود انجام می گردد.

 

وی با تقدیر از رئیس دانشکده پرستاری گفت : اگر سالن همایش این دانشکده در اختیار هیئت فوتبال لنگرود قرار داده نمی شد امتیار برگزاری این کلاس ها برای استان در نظر گرفته می شود.

 

فهیمی تعداد شرکت کنندگان در این کلاس ها را ۲۴ نفر اعلام کرد و اظهار کرد : این افراد قبلا دارای مدرک معتبر مربیگیری D  اسیا بودند.

 

نائب رئیس هیئت فوتبال شهرستان لنگرود گفت : مدرس این دوره حمید رجبی نیا مسئول کمیته آموزش فوتبال استان گیلان و مدرس فدراسیون فوتبال می باشد.