مهار شعله های آتش سوزی در بیمارستان رازی رشت/تصاویر
مهار شعله های آتش سوزی در بیمارستان رازی رشت/تصاویر

کارکنان و بیماران بستری در بیمارستان قدیمی رشت ساعاتی پیش لحظات پرالتهابی را از سر گذراندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، کارکنان و بیماران بستری در بیمارستان قدیمی رشت ساعاتی پیش لحظات پرالتهابی را از سر گذراندند.

دغدغه افراد نگران فقط بیماری نبود بلکه زبانه شعله های آتش از ساختمان شماره ۸و انبار فوقانی مرکز آموزشی درمانی رازی رشت،درد بیماری از خاطرشان پاک کرده بود.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت درباره وقوع حریق در این مرکز درمانی به گیل نگاه گفت:ساعت ۲۱:۷دقیقه امشب شنبه طی تماسی از بیمارستان با آتش نشانی رشت اعلام حریق در بیمارستان شد.

مومنی افزود:با توجه به نزدیک بودن ایستگاه شماره ۵به محل وقوع آتش در کمتر از سه دقیقه به محل آتش سوزی رسیدیم.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت اضافه کرد:آتش سوزی از ساختمان شماره ۸که مربوط به سنگ شکن کلیه بود آغاز و به انبار فوقانی سرایت کرده بود.

مومنی با ذکر این نکته که به دلیل حساسیت موضوع ۲۲نیرو با ۸دستگاه ماشین به محل اعزام شده بودند گفت:با گذشت دقایقی از وقوع حادثه و التهاب در بیمارستان ،ماموران خبره آتش نشانی طی عملیاتی نفسگیر از سرایت آتش به ساختمانهای مجاور جلوگیری کردند.

این مقام سازمان آتش نشانی به گیل نگاه توضیح داد که خوشبختانه در این حادثه شاهد خسارت جانی نبودیم و برآورد زیان مالی هم باید طی ساعات آینده اعلام شود.اما طبق مشاهدات چند دستگاه سنگ شکن و‌ سونوگرافی در آتش سوخت.

آتش سوزی بیمارستان رازی رشت (2)

آتش سوزی بیمارستان رازی رشت (4)

آتش سوزی بیمارستان رازی رشت (1)