نماینده سابق لاهیجان مشاور نوبخت شد + حکم

طی حکمی از سوی محمدباقر نوبخت، نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه لاهیجان و سیاهکل به سمت مشاور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در دولت تدبیر و امید منصوب گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، طی حکمی از ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، ابوذر (ایرج) ندیمی به سمت مشاور این سازمان منصوب شد.

“محمد باقر نوبخت” در متن حکم صادر شده، آورده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “مشاور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور” منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.”

ابوذر (ایرج) ندیمی متولد سال ۱۳۳۶ در لاهیجان و دارای مدرک فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه تهران است.

نماینده ادوار ششم، هفتم و نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه لاهیجان و سیاهکل، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت صنایع و معادن، عضو اتاق بازرگانی و صنایع تهران و ایران، عضو شورای توسعه نظام مهندسی و کنترل فعالیت های معدنی کشور، عضو ستاد پایش تولید و سرمایه گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشاور معاونت حقوقی و امور مجلس رئیس جمهور، مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و مدیرکل امور مجلس وزارت تعاون از جمله سوابق ابوذر ندیمی می باشد