حجت الاسلام رامشک با تاکید بر اینکه انقلاب بر پایه دین بنا نهاده شده است، عنوان کرد : اگر انسان بی دین و بی محتوا باشد کشور انقلابی ضرر می کند و لازم است با پرهیز از شعارها، در ترویج فرهنگ انقلاب و دین اسلام به صورت عملی اقدام کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، موسس و مدیر مدرسه علمیه آیت الله مجتهدی قم در مراسم سالگرد شهادت علیرضا نورانی معاون وقت استاندار گیلان که توسط منافقین ترور شد، اظهار کرد : شهدا با خون خود، محور رسیدن به خدا را باز و هموار کردند.

 

حجت الاسلام مهدی رامشک با بیان اینکه ملتی که بر معیارها ایستادگی کند رستگار است، گفت : دنیا در مقابل حرکت شهیدان به عقب رانده و دستشان کوتاه شد.

 

وی افزود : دشمن بعد از ناکامی در جنگ سخت بر علیه ایران، از طریق ماهواره و تکنولوژی های جدید به دنبال دور کردن جوانان از دین و قران و اهل بیت است.

 

مدیر مدرسه علمیه آیت الله مجتهدی قم با اشاره به اینکه شهدا جان خود را در راه انقلاب و کشور فدا کردند تا امروز در دنیا سربلند و امن باشم، اضافه کرد : اگر از معنویت شهدا استفاده نکنیم خودمان ضرر خواهیم کرد وگرنه چیزی از شهدا کاسته نمی شود.

 

حجت الاسلام رامشک با تاکید بر اینکه انقلاب بر پایه دین بنا نهاده شده است، عنوان کرد : اگر انسان بی دین و بی محتوا باشد کشور انقلابی ضرر می کند و لازم است با پرهیز از شعارها، در ترویج فرهنگ انقلاب و دین اسلام به صورت عملی اقدام کنیم.