مصطفی نظری هم به جمع ستارگان جهان دعوت شد
مصطفی نظری هم به جمع ستارگان جهان دعوت شد

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتسال هم به جمع ستارگان جهان دعوت شد تا در مراسم افتتاحیه لیگ هند شرکت کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، کمپانی که قصد دارد مراسم افتتاحیه برای لیگ نوپای هند برگزار کند، دعوتنامه‌ای را برای مصطفی نظری سنگربان سابق تیم ملی و کنونی تیم فوتسال تاسیسات ارسال کرده است.

در پیش‌ قرارداد صخره سنگی با این کمپانی عنوان شده که وی برای افتتاحیه لیگ هند در کنار بازیکنانی چون فالکائو، میگلین، روملو و تیاگو حاضر شود. پیش از این از حسین طیبی نیز به عنوان یکی از بازیکنان ایرانی دعوت شده به این مراسم یاد شده بود. همچنین بازیکنانی چون رونالدو، سالگادو، فیگو، دکو و پل اسکولز در فوتبال در این تورنمنت حاضر خواهند شد.

البته حضور مصطفی نظری هم مانند حسین طیبی به نظر کادر فنی تاسیسات برمی‌گردد چرا که در وهله اول این مراسم با جام باشگاه‌های آسیا و حضور تاسیسات در این مسابقات همزمان شده که طبیعتا این ۲ بازیکن نمی‌توانند در این تورنمنت حاضر شوند و در وهله دوم این تورنمنت در بهمن ماه برگزار می‌شود که باید دید نظر کادر فنی تاسیسات در مورد حضور این بازیکنان در مسابقات با توجه به اینکه اواخر لیگ برگزار می‌شود، چیست.

مصطفی نظری در گفت‌وگو با فارس این خبر را تائید کرد و اظهار داشت: من با وحید شمسایی در مورد حضورم در این تورنمنت صحبت کردم که طبیعتا نمی‌توانیم در وهله اول به خاطر همزمانی با جام باشگاه‌های آسیا در این مسابقات حاضر شویم. حالا پس از بازگشت از جام باشگاه‌های آسیا می‌توانیم در مورد حضور در تورنمنت دعوت شده صحبت کنیم.