فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به راهبرد دشمن در قالب جنگ نرم، عنوان کرد : برخی افراد در داخل شنونده‌های خوبی برای دشمن هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق‌بین عصر امروز در مراسم یادبود شهید جاویدالاثر مدافع حرم محمدرضا یعقوبی کیاسه که در مسجد جامع لنگرود برگزار شد،‌اظهار کرد : شهید یعقوبی در شب قدر ۱۹ رمضان در سوریه و نبرد با مهاجمان حرمین به شهادت رسید که با بررسی‌هایی که تاکنون انجام شد نتوانستیم جزئی از پیکرش را پیدا کنیم و دیگر امیدی به بازگشت پیکر این شهید نیست.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه دشمن بعد از ناکامی در برابر ایران در ۸ سال دفاع مقدس، در قالب دو بلوک شرق و غرب علیه ایران تهاجم کردند، افزود : دشمن با ایجاد فرقه سازی و مذاهب ساختگی درصدد مقابله با تفکر انقلاب اسلامی است.

 

مردم دنیا با شنیدن صدای انقلاب مجذوب می شوند

 

وی گفت : دشمن متوجه شد که مردم دنیا با شنیدن صدای انقلاب مجذوب می شوند و برای مقابله آن، از هر عقیده ای فرقه ای را ایجاد کرده است که بعضا در کشورهای حاشیه نیز افرادهایی را جذب ادیان ساختگی خود کرده است.

 

سردار حق‌بین بابیان اینکه دشمن برای ایجاد فرقه‌ها را از زشت‌ترین گروه‌ها و نام‌ها استفاده می‌کند، تصریح کرد :‌دشمن از فرقه سازی هم به نتیجه دلخواه خود نرسید و توان بیشتر خود را در مسیر مقابله با انقلاب اسلامی ایران از طریق جنگ نرم دنبال کرد.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان اضافه کرد : دشمن در مقابله با ایران به دنبال این است که یا انقلاب ایران را حذف کند یا اگر قادر به حذف نبود از طریق تعامل بتوانند نظر خودشان را به کشور ایران تحمیل کنند.

 

هنوز هم در داخل کشور برخی افراد هوشیار نیستند

 

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های منسجم دشمن علیه ایران، عنوان کرد : دشمن با ایجاد کمیته‌ای به نام کمیته خطر جاری از طریق بیش از نخبه دنیا عملکردهای ایران را رصد می‌کنند و برای پیاده‌سازی پروژه‌های خودشان از افراد و کشورهای متمول به‌صورت نیرویی انسانی با بودجه‌های مالی، علیه ایران اسلامی استفاده می‌کنند.

 

حق‌بین گفت : هنوز هم در داخل کشور برخی افراد هوشیار نیستند و دلیل دفاع از مرزهای اسلامی در آن‌سوی مرزها را نمی‌دانند.

 

وی بابیان اینکه درگذشته شهدایی نظیر شهید املاکی برای حفظ ناموس و دفاع از مرزهای ایران ایستادگی کردند، افزود : امروز نیز مدافعان حرم در آن‌سوی مرزها از حیا،‌ عفت و ولایت‌فقیه پاسداری می‌کنند و اجازه نزدیک شدن دشمن به مرزهای کشور را نمی‌دهند که اگر هوشیار نباشیم دشمن با تمام قوا به میدان می‌آید و ما فرصتی برای اشتباه نداریم.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به راهبرد دشمن در قالب جنگ نرم، عنوان کرد : برخی افراد در داخل شنونده‌های خوبی برای دشمن هستند.

 

برد و شعار انقلاب اسلامی از مرزهای ایران فراتر رفته است/ از بین بردن حیا و عفت بانوان یکی از نقشه‌های برنامه‌ریزی‌شده دشمن است

 

سردار حق‌بین بابیان اینکه برد و شعار انقلاب اسلامی از مرزهای ایران فراتر رفته است، اظهار کرد : باید به سمت قله‌هایی که دشمن برای جنگ تعریف کرده است حرکت کرد و باید حق خود را بگیریم.

 

وی بابیان اینکه اگر بصیرت شهدای مدافع حرم نبود باید در ایران دفاع می‌کردیم، اضافه کرد : امروز مدافعان حرم در پایگاه‌های اصلی تروریست‌ها حضور دارند و هرلحظه آن‌ها را به عقب‌نشینی وادار می‌کنند.

 

حق‌بین توان انقلابی و نظامی ایران را بسیار بالا اعلام کرد و گفت : از بین بردن حیا و عفت بانوان یکی از نقشه‌های برنامه‌ریزی‌شده دشمن است و بر این عقیده خود نیز پایبند هستند.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان تصریح کرد : مدافعان حرمی همچون شهید محمدرضا یعقوبی برای حفظ حیا و عفت بانوان جان خود در برابر توطئه‌های دشمن سپر کردند.

 

وی بابیان اینکه به هر قیمتی که باشد امنیت مرزهای ایران را تأمین می‌کنیم، اضافه کرد : متأسفانه برخی در داخل حرمت خون شهیدان را نگه نمی‌دارند و نامردی می‌کنند.

 

سردار حق‌بین با تأکید به حفظ حیا و عفت مردان وزنان اسلامی،‌ افزود : سؤال این است که مادران و دخترانی که امروز در خیابان‌ها مشاهده می‌شوند می‌توانند فرزندانی مثل شهید یعقوبی را نیز تربیت کنند.