تجاوز کارشناس شبکه وهابی کلمه به یک دختر جوان!

به گزارش سرویس وبلاگستان لنگرنیوز ،‌ وبلاگ اخبار شبکه های ماهواره ای نوشت : به گزارش روزنامه “جنگ” پاکستان “عبدالله حیدری” یکی از موثرترین مدیران شبکه های وهابی به جرم تجاوز به یک دختر جوان در پاکستان دستگیر شد. عبدالله حیدری یکی از موسسین شبکه های فارسی زبان وهابی محسوب می شود که سابقه فعالیت در […]

به گزارش سرویس وبلاگستان لنگرنیوز ،‌ وبلاگ اخبار شبکه های ماهواره ای نوشت :

به گزارش روزنامه “جنگ” پاکستان “عبدالله حیدری” یکی از موثرترین مدیران شبکه های وهابی به جرم تجاوز به یک دختر جوان در پاکستان دستگیر شد.

عبدالله حیدری یکی از موسسین شبکه های فارسی زبان وهابی محسوب می شود که سابقه فعالیت در اکثر این شبکه ها را دارد تا جایی که برنامه های خود را بصورت ثابت و هفتگی در شبکه کلمه برگزار می کرده است.

3

درحالی خبر این جنایت شنیع در این رسانه موثر و پرنفوذ پاکستانی منتشر شده که غیبت نسبتا طولانی وی – حدود سه ماه – در شبکه کلمه سبب گمانه زنی هایی درمورد وی شده بود تا جایی که بارها کارشناسان شبکه در قبال سوالات مخاطبین بدون کوچکترین اشاره ای به علت غیبت، بصورت سربسته عبور می کردند و این مساله بدگمانی ها را به واقعیت نزدیک می کرد تا اینکه گره این معما بدست یکی از پرمخاطب ترین روزنامه های پاکستانی گشوده شد.
در خبر این روزنامه آمده است : ” بنیانگذار حوزه علمیه رشیدیه به نام مولوی عبدالله حیدری به جرم تجاوز به یک دختر سیزدہ ساله دستگیر شده است این دختر مظلوم به نام نسرین که در این حوزه علمیه برای کلاس روخوانی قرآن کریم می آمده است روزی بی خبر از تعطیلی کلاس به حوزه مراجعه می کند با عبدالله حیدری که برای بازرسی به آنجا سفر کرده بود مواجه می شود و مورد آزار و اذیت جنسی این مولوی وهابی قرار می گیرد”
به گزارش این روزنامه مردم بومی ایالت بلوچستان استان واشک پاکستان بعد از اطلاع یافتن از ماجرا سریعا در محل حاضر می شوند و عبدالله حیدری را مورد ضرب و شتم قرارداده و تحویل پلیس می دهند.
البته این گزارش ادامه می دهد وی بدلیل ارتباطاتی که داشته توانسته محکومیت خود را لغو کرده و آزاد شود.
گفتنی است “نسرین” در وضعیت بسیار نامناسبی از حیث روحی قرار گرفته و تحت فشار روانی شدیدی می باشد و خانواده وی بجز چند جمله با برخی رسانه های محلی، حاضر به شرکت در کنفرانس خبری نشده اند.