حسن رحیم پور ازغدی امروز در گوشه ای از سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد پشت پرده عدم حضورش در نمازجمعه تهران را افشا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از  ۸دی، حسن رحیم پور ازغدی امروز در گوشه ای از سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد پشت پرده عدم حضورش در نمازجمعه تهران را افشا کرد که در ادامه می توانید فایل صوتی آن را دانلود کنید.

متن بدون ویرایش 

” دفاع از کار حق نظام باید صورت بگیرد، حمله به کار غلط در نظام باید صورت بگیرد، اصلاح مردم و اصلاح حکومت وظیفه نماز جمعه است، ضد فساد و ضد ظلم نه انشاء خوانی و انشاء نویسی و بعضی ها سر خود تصمیم می گیرند.

من یک جمله فقط بگم، نماز جمعه تهران از بنده دعوت کرد، دو بار برای دو موضوع، خودشان، روزها را هم خودشان انتخاب کردند، ائمه جمعه صد در صد حمایت کردند، آیت الله جنتی، آیت الله موحدی کرمانی، آیت الله صدیقی و گفتن عالیه باید باشه و فلان… حتی یکی از بزرگان گفت اگر این بحث ها ادامه پیدا نکند و مانع شما بشوند من هم نمی آیم نماز جمعه، آقای موحدی به خود بنده گفتند، تو خطبه های نماز جمعه شان صریح گفتند این ها را، حمایت کردند.

بعد آن جلسه ای که ما گفتیم می خواهیم اسنادی را ارائه کنیم برای خط نفوذ، یک مرتبه قطع شد، قیچی، هیچکس هم جواب گو نبوده تا همین الان، یعنی به هر که هم می گی، می گه آقا بسیار حرفهای عالی ای بود ولی به شرطی که ادامه پیدا نکنه… خیلی خوبه… خیلی خوبه.. ولی ادامه پیدا نکنه… هیچکس هم صریح نمی گوید، همه می گویند بله، یه آقایی بود مسئول ستاد بود که برش داشتند، ایشون تو مصاحبه می گفت نه خیلی عالی، هیچ مخالفتی نیست، خصوصی می رفتن پیشش..(می گفت) آقا در تهران مخالفند، در قم مخالفند، این مخالفه، اون مخالفه، خب بگو کیه؟

یا حرف درسته یا غلطه، جواب هست، اگر نماز جمعه بیافتد در باتلاق محافطه کاری و ترسیدن از این و اون، نمی تواند به وظیفه شرعی اش عمل کند..”

 

دانلود صوت بخش مربوط به افشاگری سخنرانی استاد حسن رحیم پور ازغذی:

 

pgdl