اعزام بیش از ۱۰۰ روحانی را در ماه رمضان به مساجد شهرستان

امیری گفت : در شهرستان ۱۶۲ مسجد وجود دارد که در ایام ماه مبارک رمضان نماز های ظهر و مغرب به صورت جماعت همراه با سخنرانی مبلغین دینی برگزار می شود که سازمان تبلیغات بیش از ۱۰۰ روحانی را به مساجد اعزام می کند. به گزارش لنگرنیوز ،‌ حجت الاسلام امیری در گفت و گو با […]

امیری گفت : در شهرستان ۱۶۲ مسجد وجود دارد که در ایام ماه مبارک رمضان نماز های ظهر و مغرب به صورت جماعت همراه با سخنرانی مبلغین دینی برگزار می شود که سازمان تبلیغات بیش از ۱۰۰ روحانی را به مساجد اعزام می کند.

به گزارش لنگرنیوز ،‌ حجت الاسلام امیری در گفت و گو با لنگرنیوز گفت : سازمان تبیلغات اسلامی به دستور امام راحل در اول تیر ۱۳۶۱ تاسیس شد و این سازمان در تمام زمینه های فرهنگی و قرآنی فعالیت دارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان لنگرود اظهار کرد :‌با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک زمضان ،‌سازمان تبلیغات اسلامی لنگرود در بحث اعزام مبلغ به مساجد و تکایا شهرستان از ماه های گذشته جلساتی را برگزار کرده است و روحانیون و مساجد مشخص شده اند و از روز اول ماه مبارک رمضان روحانیون بومی برای تبلیغ به مساجد مشخص شده اعزام می شوند.

وی گفت : در شهرستان ۱۶۲ مسجد وجود دارد که در ایام ماه مبارک رمضان نماز های ظهر و مغرب به صورت جماعت همراه با سخنرانی مبلغین دینی برگزار می شود که سازمان تبلیغات بیش از ۱۰۰ روحانی را به مساجد اعزام می کند.

امیری با بیان اینکه ، سازمان تبلیغات مراسمات قرآنی و فرهنگی را در ماه رمضان در مساجد شهرستان در نظر گرفته است افزود : تدریس قران توسط ۵ موسسه قرآنی و برگزاری مراسان انس با قرآن در روستاها ز جمله برنامه های سازمان تبلیغات در ماه مبارک رمضان است.

امیری برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی را در مسیر تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی، توسعه و تبیین فرهنگ دینی جامعه مهم دانست و تصریح کرد: همایش تجلیل از فعالان قرآنی در دهه دوم ماه مبارک رمضان در برگزار می شود.