داعش نمونه‌ای از افراطی‌گری و سو استفاده از قرآن و اسلام است

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: داعش سادیسم خونریزی و آدم کشی دارد و برخی با استفاده از نام قرآن جنایتی را مرتکب شدند و مسائل را به سود خود پیش بردند که داعش نمونه‌ای از این افراطی‌گری و سواستفاده‌گری از قرآن و اسلام است. به گزارش لنگرنیوز ،حجت الاسلام علی‌اکبر ناصری ظهر امروز در […]

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: داعش سادیسم خونریزی و آدم کشی دارد و برخی با استفاده از نام قرآن جنایتی را مرتکب شدند و مسائل را به سود خود پیش بردند که داعش نمونه‌ای از این افراطی‌گری و سواستفاده‌گری از قرآن و اسلام است.

به گزارش لنگرنیوز ،حجت الاسلام علی‌اکبر ناصری ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای ۷ تیر و شهید عبدالکریمی از شهدای گیلان در این واقعه، اظهار کرد: حقیقت وجودی انسان به گونه‌ای است که در پشت مدل و الگویی قرار می‌گیرد و هر انسانی هدفی را دنبال می‌کند و این فطرت را خداوند در وجود انسان‌ها گذاشته است.

وی افزود: کسی نمی‌تواند ادعا کند در هیچ گرایش و حزبی قرار ندارد و مستقل است و ناخودآگاه فرد به سمت و سویی کشیده می‌شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: امام علی(ع) فرمودند اگر کسی در حوزه استحفاظی حق و پشت سر ائمه قرر نگیرد جریان ائتلافی دامن او را می‌گیرد و اگر کسی راه روشن را در پیش نگیرد راه ظلمت و تاریکی در پیش روی فرد قرار می‌گیرد.

ناصری با بیان اینکه در دنیا با هر کسی باشیم در قیامت با همان محشور می شویم، تصریح کرد: در تاریخ اسلام برخی پیمان شکنی کردند و روبروی امام علی(ع) ایستادند و ناکثین و مارقین و قاسطین را ایجاد کردند و بر ولایت شمشیر کشیدند.

وی با اشاره به جنایات داعش در سوریه و عراق افزود:‌ داعش سادیسم خونریزی و آدم کشی دارد و برخی با استفاده از نام قرآن جنایتی را مرتکب شدند و مسائل را به سود خود پیش بردند که داعش نمونه‌ای از این افراطی‌گری و سو استفاده‌گری از قرآن و اسلام است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امام راحل میراث دار امامت انبیا است و شهید بهشتی و یارانش از پیروان خط امام بودند که در این راه به خدا پیوستند.

سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در واتیکان اظهار کرد: در طول عمر انقلاب شاهد فتنه‌های زیادی بودیم که دشمن از طریق افرادهای سست عنصر و زیاده خواه قصد براندازی را داشتند که با درایت و هوشیاری رهبری معظم انقلاب تمام توطئه‌ها را ازبین برد و یاوه گویان را بر سر جای خود نشاند.

ناصری با بیان اینکه امروزه دو قطب آمریکا و انقلاب اسلامی روبه روی هم قرار گرفته‌اند، افزود:‌ صاحبان قدرت استکباری برای نخستین بار واژه ترس را بر زبان آوردند و برژینیسکی مشاور امنیت دولت وقت کارتر گفت ما از تولد مجدد اسلام می‌ترسیم.

وی گفت: امام علی(ع) فرمودند کسی که در نصرت ولی خدا به خواب بی‌غیرتی رود با لگد نکبت بار دشمن از خواب بیدار می‌شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بین اینکه امام راحل فرمودند روزی انقلاب ایران به تمام جهان صادر می‌شود، افزود‌: تبعیت از ولایت و رهبری سبب شد که ملت ایران در بحران‌ها سرافراز باقی بماند و رهبر انقلاب به حق یادآور جلوه سیادت و شجاعت حضرت علی (ع)  است و این جلوه قهرمانی و ماندگار سبب شده ایران اسلامی در طی ۳۶ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قدرت پیش رود.

ناصری گفت: در صحنه جهانی پیروزی لبنان در جنگ ۳۳ روزه علیه  صهیونیست و اسرائیل غاصب نمونه دیگر از حرکت انقلابی ایران اسلامی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران حیات مجدد اسلام در جهان بود و این جنبش بزرگ تاریخی ندای آزادی خواهی امام حسین(ع) را در اذهان جهانی تداعی کرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در برابر دشمن باید مقابله و ایستادگی کرد و دشمن روزی با خمپاره وارد شلمچه شد و امروز با ماهواره‌ها و تهاجمات فرهنگی به مقابله با انقلاب برخواسته است.