خبر: 62218 / تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۴۱:۲۴

استخدام عجیب و متفاوت یک زن در چوکا + سند

در حالی که همه ی قراردادها در کارخانه ی چوکا از ۲۰ سال قبل بصورت خرید خدمتی و قراردادی است اما نوع قرارداد با یک زن متفاوت از دیگر قراردادهاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از ۸دی، نحوه ی استخدام خانم مولود احمدی پور لنگرودی در کارخانه ی چوکا و به سفارش معاون مالی – اداری بسیار جالب است.

طبق اسناد زیر خانم احمدی پور به سفارس آقای رامبد معاون اداری مالی کارخانه ی چوکا از قرارداد خرید خدمتی تبدیل به نیروی رسمی (دائمی) شاغل در دفتر امور تهران و سرپرست امور مالی این دفتر شده است.

وی از سال ۹۴ به عنوان نیروی جدید وارد این کارخانه شده است و این در حالی است که از ۲۰سال قبل تاکنون همه ی استخدام ها در تمام بخشهای چوکا قراردادی (خریدخدمتی) است و همچنین احمدی پور در بحرانی ترین شرایط و در حالی که کارگران کارخانه در دریافت حقوق ماهیانه خود دچار مشکل بوده اند در چوکا استخدام شده است:

نامه-رامبد-درباره-استخدام-احمدی-پور

متن نامه نامه رامبد خطاب به مدیر اداری چوکا:

مدیرمحترم اداری آقای ثروتی
سلام علیکم
نظر به حساسیت شغلی خانم مولود احمدی پور لنگرودی بنحوی که از فروردین ماه سال جاری لغایت حدود ۹۴/۴/۲۰ بالغ بر دوازده میلیارد تومان چک تحویل مشتریان گردید و بالغ بر هشت میلیارد تومان چک در گاوصندوق نگهداری می شود که اگر روند فروش بجریان عادی ادامه یابد تا پایان سال مالی بالغ بر هفتاد میلیارد تومان چک رد و بدل خواهد شد که تحویل این حجم چک بمبالغ بالا به پرسنل خرید خدمت (قراردادی) خالی از اشکال نمی باشد!!! لذا موافقت می شود از اول مرداد ماه وضعیت استخدامی پرسنل صدرالاشاره از خرید خدمت به دائم تبدیل گردد.

رامبد
معاونت مالی- اداری

حکم کارگزینی استخدام رسمی مولود احمدی پور در چوکا:

استخدام-خانم-احمدی-پور-در-چوکا

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

حمل و نقل
مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۶

اینها که هر دو هم رامبد و هم احمدی لنگرودی در هواپیمایی نفت بازنشست شدند!!! بعد از سن پیری باز استخدام شدند یعنی چی؟؟؟ سیری ناپذیرند مجرده

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir