باشگاه شهرداری لنگرود به بخش خصوصی واگذار شد

رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود با بیان اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود به بخش خصوصی واگذار شد، گفت: نام این تیم نیز تغییر یافته است. غلامرضا منصفی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرنیوز، با اشاره به آخرین وضعیت باشگاه فوتبال شهرداری لنگرود، اظهار کرد: در آخرین جلسه اعضای هیئت مدیره باشگاه با شخصی به نام […]

رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود با بیان اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود به بخش خصوصی واگذار شد، گفت: نام این تیم نیز تغییر یافته است.

غلامرضا منصفی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرنیوز، با اشاره به آخرین وضعیت باشگاه فوتبال شهرداری لنگرود، اظهار کرد: در آخرین جلسه اعضای هیئت مدیره باشگاه با شخصی به نام میرشکرایی، این باشگاه فوتبال به وی واگذار شد و بنا شد که این تیم به مدت ۴ سال برای لنگرود فعالیت داشته باشد.

رئیس شورای شهر لنگرود، افزود: مبلغ قراردادی که با میرشکرایی تنظیم شد به مبلغ یک میلیارد ریال است تا بتوانیم بدهیهای گذشته باشگاه را پرداخت کنیم.

منصفی از تغییر نام تیم فوتبال شهرداری لنگرود به پارس لنگرود خبر داد و گفت: به گفته میرشکرایی، یک مربی ایتالیایی برای تیم فوتبال پارس لنگرود در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: مدیر عامل جدید تیم فوتبال پارس لنگرود در گذشته نیز در تیم فوتسال شن سای ساوه نیز مدیریت کرده است و آمار قابل قبولی را توانست با مربی خارجی فوتسال در لیگ فوتسال داشته باشد.

رئیس شورای شهر لنگرود با بیان اینکه میرشکرایی برای فصل جدید وعده‌ای برای صعود به دسته بالاتر نداده است، گفت: با آوردن مربی خارجی وی قصد دارد در تربیت مربی و بازیکن از پایه نیز در شهرستان فعالیت کند.

منصفی با تأکید بر قطعی بودن واگذاری باشگاه فوتبال اظهار کرد : مراحل واگذاری تمام شده است و در حال حاضر در سیر مراحل اداری قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال شهرداری که درفصل جدیدبانام پارس لنگرود وارد رقابت می‌شود درفصل گذشته باحضوردرلیگ دسته دوکشوری گروه الف از ۲۴ بازی توانست با کسب ۲۴ امتیاز به مقام دهم دست پیدا کند.