برای اولین بار در استان گیلان مسابقات گل بال نابینایان در شلمان برگزار می شود
برای اولین بار در استان گیلان مسابقات گل بال نابینایان در شلمان برگزار می شود

خداجو از میزبانی شهرستان لنگرود در رشته های ماسبقات کشتی استان ، مسابقات کشوری دارت ، مسابقات کیک بوکسینگ در ماه های قبل خبر داد و گفت : لنگرود در ماه آینده میزبان برگزاری مسابقات والیبال نوجوان استان گیلان است. به گزارش لنگرنیوز ، خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود در مصاحبه با […]

خداجو از میزبانی شهرستان لنگرود در رشته های ماسبقات کشتی استان ، مسابقات کشوری دارت ، مسابقات کیک بوکسینگ در ماه های قبل خبر داد و گفت : لنگرود در ماه آینده میزبان برگزاری مسابقات والیبال نوجوان استان گیلان است.

به گزارش لنگرنیوز ، خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود در مصاحبه با خبرنگار لنگرود گفت : هر ساله ۲۷ مهر ماه تا ۲ آبان هر سال به عنوان هفته تربیت بدنی معرفی می شود و مقام معظم رهبری در جواب این سوال که از جوانان چه می خواهید تحصیل ، تهذیب و ورزش را سفارش کردند.

 

خداجو گفت : برای این هفته برنامه های فرهنگی و معنوی در نظر گرفته شده است و جمعه گذشته با حضور ورزشکاران در نماز جمعه گزارش یک ساله عملکرد این اداره به مردم گزارش داده شد.

وی از مهمترین برنامه های اداره ورزش و جوانان را در هفته تربیت بدنی ، برگزاری مسابقات گل بال نابینایان اعلام کرد و گفت : روز چهارشنبه هفته جاری برای اولین بار دراستان گیلان این مسابقات دریکی از شهرستان ها و در شلمان برگزار می شود.

 

وی گفت: تیم گل بال متشکل از اعضا ۷ نفره است که ۵ نفر به عنوان افراد ثابت و ۲ نفر یار ذخیره تشکیل شده است.

 

وی از برگزاری مسابقات دانش آموزی در روز چهارشنبه خبر داد گفت : در صورت محقق شدن اعتبارات لازم همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی در شهرستان برگزار می شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان لنگرود از وجود ۱۰ هزار ورزشکار در لنگرود خبر داد و گفت : از این تعداد۶ هزار نفر به صورت رسمی سازمان دهی شده اند.

 

وی گفت : سال قبل در شهرستان لنگرود ۲۲ هیئت ورزشی ثبت شده بودند که در امسال با رشد بیشتری روبرو شده ایم و تاکنون ۵۲ هیئت ورزشی ثبت شده اند و مشغول به فعالیت هستند.

 

خداجو از میزبانی شهرستان لنگرود در رشته های ماسبقات کشتی استان ، مسابقات کشوری دارت ، مسابقات کیک بوکسینگ در ماه های قبل خبر داد و گفت : لنگرود در ماه آینده میزبان برگزاری مسابقات والیبال نوجوان استان گیلان است.

 

وی مجموع مدال های رنگارنگ هیئت های ورزشی در شش ماه اول سال را ۳۰۰ مدال اعلام کرد و اظهار داشت : از این مجموع ۲ مدال قهرمانی در شهریور ماه سال جاری و ۴ مدال قهرمانی در سال گذشته در سطح بین المللی توسط ورزشگاران لنگرودی بدست آمد.

 

وی عملکرد هیئت ورزش سنتی و بومی محلی را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : ورزش های بومی محلی ما باست و ش از ۳۰ نوع ورزش است و صرف اجرا برنامه هایی چون لافند بازی و کشتی گیله مردی مورد رضایت مردم نخواهد بود و باید به رشته های دیگر نیز بها داده شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود از شناسنامه دار کردن ورزشکاران مدال آور شهرستان خبر داد و گفت : استعداد های مدال آور شهرستان شناسایی می شوند و برای استفاده بهینه در بزرگسالی بر روی آنان سرمایه گذاری خواهد شد.

 

وی در پایان اظهار کرد : متاسفانه در سال گذشته به دلیل عدم بودجه و محدودیت های مالی نتوانستیم به اهدافی که داشتیم دست یابیم ودلیل آن هم عدم مدیریت از سوی استان بود و امیدواریم با نگاهی که مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان دارند بستر های لازم برای فعالیت بیشتر و بهتر توسط جوانان فراهم شود و ورزشکاران لنگرودی نشان دادند که در عرصه های بزرگ دارای پتانسیل بالایی هستند.