فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه خون شهدای مدافع حرم به خاطر اقتدار انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: نزدیک شدن داعش به مرزهای ما بعید است و این فکر را باید از سر بیرون برد، ما باید دعاگو و شاکر این راه باشیم که خداوند در جلوی ما قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق‌بین عصر دیروز پنج‌شنبه در یادواره ۴۰ شهید والامقام پاشاکی با اشاره به تعریف دین اسلامی، اظهار داشت: در زمان انبیا نیز کسانی بودند که در مسیر سفارش شده انبیا قدم برنمی‌داشتند و به مسیر دیگری می‌رفتند.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه طبق سفارش‌ها دین باید آرامش را برای جوامع بشری به ارمغان آوریم، افزود: غربی‌ها سعی دارند ناامنی را جایگزین کنند چون می‌توانند در دل این ناامنی‌ها حکومت کرده و سلاح و تجهیزات خود را بفروش برسانند.

 

وی با اشاره به اینکه فرهنگ شجاعت و روحیه جهادی از نیاکان به ما ارث رسیده است، گفت: فرهنگی که ما برای آیندگان می‌گذاریم در آینده لعن و نفرین را برای ما خواهد داشت و مورد لعن نسل‌های بعد ما قرار خواهیم گرفت و نمونه بارز آن، بدحجابی در جامعه است.

 

سردار حق‌بین با اشاره به تحولات منطقه، تصریح کرد: لازم است که امنیت منطقه را به امنیت پایدار تبدیل کنیم، در چند وقت اخیر موفقیت‌هایی توسط جبهه مقاومت حاصل شد و تعداد زیادی از سرکردگان تکفیری‌ها به هلاکت رسیدند.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: شهدای مدافع حرم به درک شعار انقلاب اسلامی رسیدند و ما برای دفاع و صادر کردن انقلاب در سوریه، یمن، لبنان و … می‌جنگیم تا دشمن به مرزهای ایران اسلامی نتواند نزدیک شود.

 

حق‌بین بابیان اینکه ایران‌های کوچکی در خارج از مرزهای ایران ایجادشده است که در مواقع لزوم، ایران‌های کوچک بر سر متجاوزان خراب و آن‌ها را نابود خواهد کرد.

 

وی تصریح کرد: ما دنبال سرمایه هستیم و می‌توانیم با بالا بردن اقتدار،‌ دست خود را نیز به‌سوی غربی‌ها دراز نکنیم، برای سرمایه‌دار شدن باید اقتدار را بالا برد که این امنیت پایدار را به دنبال خواهد داشت.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه خون شهدای مدافع حرم به خاطر اقتدار انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: نزدیک شدن داعش به مرزهای ما بعید است و این فکر را باید از سر بیرون برد، ما باید دعاگو و شاکر این راه باشیم که خداوند در جلوی ما قرار داده است.

 

سردار حق‌بین با تأکید به مقابله با جنگ نرم دشمن و اینکه دشمن به فکر از بین بردن عفاف زنان است، افزود: آیا آن‌هایی که برهنگی را تعریف کردند و چشمشان به سمت غرب است می‌توانند فرزندانی به جامعه تحویل دهند که امنیت خودشان را تأمین کنند؟