ضبط برنامه شهربه شهر از گروه نوجوان شبکه دوسیما در لنگرود

برنامه شهر به شهر از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در حال ساخت مستندی از جاذبه های گردشگری شهرستان لنگرود هستند. به گزارش لنگرنیوز ،  برنامه شهر به شهر از سری برنامه های گروه نوجوان شبکه دو سیما با موضوع معرفی جاذبه ها و نقاط گردشگری شهرستان لنگرود در این شهر درحال ضبط می باشد. […]

برنامه شهر به شهر از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در حال ساخت مستندی از جاذبه های گردشگری شهرستان لنگرود هستند.

به گزارش لنگرنیوز ،  برنامه شهر به شهر از سری برنامه های گروه نوجوان شبکه دو سیما با موضوع معرفی جاذبه ها و نقاط گردشگری شهرستان لنگرود در این شهر درحال ضبط می باشد.

سیدرضا حسینی امین کارگردان این برنامه در گفتگو با لنگرنیوز اظهارداشت: به همراه دیگردست اندرکاران برنامه شهر به شهر که به معرفی شهرستان های مختلف می پردازد، به شهرستان لنگرود آمده و در نظر داریم تا سه قسمت ۳۰ دقیقه ای از سه بخش مرکزی ، چاف و چمخاله و اطاور و کومله با بهره گیری از پتانسیل های نوجوان در امر اجرا، نقاط گردشگری و دیدنی ها و جاذبه های این مناطق را به تصویر بکشیم.

وی گفت : به تصویر کشیدن خاطرات دوران کودکی چهره های موفق و برگزیده شهرستان با هنرمندی نوجوانان لنگرودی از دیگر آیتم های این برنامه می باشد.

حسینی افزود : مراحل تولید از روز گذشته (چهارشنبه) آغاز گردید و به مدت ۵ روز ادامه دارد و مهر ماه از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.

عوامل توید این برنامه عبارتند از : جواد خانی کارگردان  ، دستیار کارگردان سید رضا حسینی امین ،‌ تصویر برداران سجاد اسدی و امیر دهقان ،علی پاکبار نیز حمل و نقل است.

1 (15) 1 (14) 1 (13) 1 (12) 1 (11) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9) 1 (10) 1 (5) 1 (4) 1 (3) 1 (2) 1 (1)