دهمین جشنواره قصه گویی کوکان و نوجوانان در شهرستان برگزار شد

دهمین جشنواره قصه گویی در رده سنی کودکان و نوجوانان چهارشنبه و پنج شنبه در لنگرود برگزار شد و نفرات برتز برای شرکت در مسابقات استانی انتخاب شدند. عصر دیروز پنج شنبه دهمین جشنواره قصه گویی کودکان و نوجوانان در منطقه شرق استان گیلان در رده سنی کودکان ۱۲ تا ۱۶ سال با شرکت ۱۴ […]

دهمین جشنواره قصه گویی در رده سنی کودکان و نوجوانان چهارشنبه و پنج شنبه در لنگرود برگزار شد و نفرات برتز برای شرکت در مسابقات استانی انتخاب شدند.

عصر دیروز پنج شنبه دهمین جشنواره قصه گویی کودکان و نوجوانان در منطقه شرق استان گیلان در رده سنی کودکان ۱۲ تا ۱۶ سال با شرکت ۱۴ نفر برگزار شد.

 

خانم اکبری مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز اعلام کرد شرکت کنندگان در این مراسم از ۹ مرکز لاهیجان ، زیاز ، رودسر ، کومله ، آستانه اشرفیه ، کیاشهر ، املش و لنگرود معرفی شدند و از بین شرکت کنندگان ۳ نفر برتز برای شرکت در مسابقات استانی توسط داوران انتخاب می شوند.

 

خانم اکبری اعلام کرد : روز چهارشنبه نیز مسابقات قصه گویی در رده سنی کودکان ۷ تا ۱۱ سال با شرکت ۱۲ نفر انجام شد که سه نفر برتز توسط داوران انتخاب شدند.

 

وی اعلام کرد مسابقات استانی در آبان ماه و در هفته کتابخوانی برگزار می شود.