کلاس های آموزشی برای دهیاران به منظور خدمات دهی به گردشگران برگزار می شود
کلاس های آموزشی برای دهیاران به منظور خدمات دهی به گردشگران برگزار می شود

حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای شناساندن فرهنگ شهرستان خبر داد. به گزارش لنگرنیوز ، حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای […]

حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای شناساندن فرهنگ شهرستان خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز ، حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای شناساندن فرهنگ شهرستان خبر داد.

امامدوست در مصاحبه با لنگرنیوز گفت : در سه روز پایانی هفته گذشته و در هفته دفاع مقدس از ۱۲۰ نفر از جانبازان و ایثارگران ساوه برای مشاهده مناظر طبیعی و آثار تاریخی شهرستان به لنگرود دعوت شدند و از از مناظر طبیعی بلوردکان ، بازار روز چهارشنبه و دیگر مناطق لنگرود بازدید کردند.

در هفته اخیر هم شاهد حضور ایثارگران و جانبازان از یکی دیگر از استان های کشور خواهیم بود.

سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود گفت : در هفته اخیر کلاس های آموزشی برای دهیاران برای بستر سازی و آشنایی با مناطق دیدنی محل ها برگزار می شود تا خدمات اولیه بهتری را به گردشگران و مسافران  داشته باشند.

ایشان از برگزاری جشنواره غذاهای محلی ، هنرهای تجسمی ، مسابقه نقاشی از پل خشتی لنگرود توسط دانش آموزان ، و دیگر برنامه ها را اعلام کرد.

وی در پایان گفت : پنج شنبه اخیر در اخیر روز هفته گردشگری مزار شهدا توسط عوامل گردشگری و میراث فرهنگی گلباران می شود.