کلاس های آموزشی برای دهیاران به منظور خدمات دهی به گردشگران برگزار می شود

حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای شناساندن فرهنگ شهرستان خبر داد. به گزارش لنگرنیوز ، حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای […]

حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای شناساندن فرهنگ شهرستان خبر داد.

به گزارش لنگرنیوز ، حمزه امامدوست سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود در هفته گردشگری از برگزاری جشنواره های بومی و محلی برای شناساندن فرهنگ شهرستان خبر داد.

امامدوست در مصاحبه با لنگرنیوز گفت : در سه روز پایانی هفته گذشته و در هفته دفاع مقدس از ۱۲۰ نفر از جانبازان و ایثارگران ساوه برای مشاهده مناظر طبیعی و آثار تاریخی شهرستان به لنگرود دعوت شدند و از از مناظر طبیعی بلوردکان ، بازار روز چهارشنبه و دیگر مناطق لنگرود بازدید کردند.

در هفته اخیر هم شاهد حضور ایثارگران و جانبازان از یکی دیگر از استان های کشور خواهیم بود.

سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لنگرود گفت : در هفته اخیر کلاس های آموزشی برای دهیاران برای بستر سازی و آشنایی با مناطق دیدنی محل ها برگزار می شود تا خدمات اولیه بهتری را به گردشگران و مسافران  داشته باشند.

ایشان از برگزاری جشنواره غذاهای محلی ، هنرهای تجسمی ، مسابقه نقاشی از پل خشتی لنگرود توسط دانش آموزان ، و دیگر برنامه ها را اعلام کرد.

وی در پایان گفت : پنج شنبه اخیر در اخیر روز هفته گردشگری مزار شهدا توسط عوامل گردشگری و میراث فرهنگی گلباران می شود.