افرادی که در گذشته لباس سپاه بر تن داشتند امروز عمله دشمن شده‌اند/برخی به‌جای دشمن علیه نیروهای انقلابی حرف می‌زنند
افرادی که در گذشته لباس سپاه بر تن داشتند امروز عمله دشمن شده‌اند/برخی به‌جای دشمن علیه نیروهای انقلابی حرف می‌زنند

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برخی مسئولان استان نسبت به سپاه و انقلاب کینه دارند، گفت: به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفتیم بابت این بی کفایتی هایی که در حوزه مدیریت سیاسی و امنیتی استان داریم، از وزیر کشور سوال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از ۸دی، سردار محمد عبدالله پور که در جمع بسیجیان استان گیلان با اشاره به فرارسیدن ماه عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و تسلیت این ایام، اظهار داشت: حرکت و قیام حضرت سیدالشهدا (ع) درس‌های زیادی برای بشریت دارد که باید همواره آن نکات را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

وی بابیان اینکه بزرگ‌ترین ابزار ما در دفاع از انقلاب، سربازهایی هستند که لباس روحانیت پوشیده‌اند، افزود: در جنگ نرم با جنگ ذهن و افکار مواجه هستیم و دشمن می‌خواهد جوانان را از اسلام دور نگه دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: تنها گروهی که می‌توانند شبهه زدایی کنند و در این جنگ نرم، نظام و انقلاب را نجات دهند، طلبه‌ها و روحانیون عزیز هستند زیرا مردم به حرف‌ها و اظهارات این قشر ایمان و اعتقاد کامل دارند.

عبدالله پور با اشاره به قضایای اخیر و موضع‌گیری‌های برخی از مسئولین استان علیه نیروهای انقلابی، تصریح کرد: افرادی که روزی در کسوت پاسداری بودند و لباس سپاه را می‌پوشیدند، امروز می‌بینیم که به عمله دشمن تبدیل‌شده‌اند و در جامعه شبهه افکنی می‌کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار کرد: چون‌که دشمنان اصلی ملت دستشان به ما نمی‌رسد و حتی جرئت جسارت ندارند، لذا شاهدیم که این افراد به‌جای دشمن علیه نیروهای انقلابی حرف می‌زنند. حرف‌های این افراد مصداق کف دهان شتری است که نشخوار کرده و هیچ ارزشی ندارد.

وی بابیان اینکه آن‌ها نشان داده‌اند نسبت به سپاه و انقلاب کینه دارند، گفت: به نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی گفتیم بابت این بی‌کفایتی‌هایی که در حوزه مدیریت سیاسی و امنیتی استان داریم، از وزیر کشور سؤال کنند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه بنده حتی معتقدم این کار دست مدیر ارشد استان هم نیست که بتواند با آن‌ها برخورد کند، تأکید کرد: این افراد یک شبکه نفوذی هستند که در بسترهای مدیریتی کشور نفوذ کرده‌اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به برخی معضلات اجتماعی و فرهنگی خاطرنشان کرد: علی‌رغم تأکید مقام معظم رهبری که فضای مجازی، ما را با تهدید و خطر جدی مواجه کرده و در حال به هم زدن دودمان ملت است، اما این آقایان با جسارت می‌گویند که سیاست ما در دولت، باز نگه‌داشتن فضای مجازی است.

وی بابیان اینکه در یکی از شهرهای گیلان طی یک سال ۲۶۰ طلاق در مقابل ۲۸۰ ازدواج گزارش شده است که آماری بسیار نگران‌کننده است، اذعان داشت: بعد می‌بینیم که مدیر ما خوشحال است فضای مجازی هر نوع ابهام و شبهه‌ای را در جوانان به وجود می‌آورد و در حال ازهم‌پاشیده شدن خانواده‌ها است.

سردار عبدالله پور با اشاره به اهمیت تبیین منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری در جامعه گفت: این تبیین تنها توسط روحانیون و طلاب عزیز به‌خوبی امکان‌پذیر است و رسالت آنان را سنگین‌تر می‌کند.

انتهای پیام/