خبر: 68913 / تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۵۹:۰۸

سوگ تأثر برانگیز یک اسب مادر کنار جسد کره‌‌ی تصادف کرده‌اش+تصاویر

درحادثه رانندگی در کیلومتر ۴ محور فومن به ماسوله یک کره اسب در برخورد با یک دستگاه ماشین کشته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر به نقل از بهجت نیوز؛  درحادثه رانندگی در کیلومتر ۴ محور فومن به ماسوله یک کره اسب در برخورد با یکدستگاه ماشین کشته شد. نکته تأثر برانگیز این ماجرا آنجاست که مادر این کره اسب از شب گذشته تا عصر امروز حاضر نشد فرزند خود را تنها بگذارد. به گفته اهالی، از شب گذشته مردم چندین بار، اسب مادر را از محل دور کردند اما باز هم این حیوان مادر به محل جنازه کره اسب بازگشت.

محور فومن به ماسوله هر روز شاهد تلف شدن تعدادی از گونه های حیات وحش است، به طوری که از هر گونه ای که به ذهن خطور می کند می توان به عنوان گونه تلف شده در این محور نام برد.

در حاشیه این محور روستاهای بی شماری چون کلرم، کوچیچال، ماکلوان، کاسی سرا و قرار دارد، از اینرو میزان تردد خودروها در این مسیر بسیار بالاست و به دلیل نبود هیچگونه علائم هشداردهنده و تابلوهایی با عنوان تردد حیات وحش، آمار کشته شدن حیوانات در این منطقه روز به روز افزایش داشته است.

با توجه به اینکه چیزی تا پایان سال و آغاز تعطیلات و سفرهای نوروزی نمانده است بهترین اقدام، نصب بنر و تابلو در طول مسیر در این محور می باشد به نحوی که نظر مسافران را جلب کنند تا بعد از این ایام به منظور بهبود شرایط این جاده مرگبار حیوانات اقدامی اساسی صورت گیرد.

 

lllphoto_2016-10-31_13-53-44photo_2016-10-31_13-53-48

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

ابراهیم
دی ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۹

حیوان نجیب

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir