خبر: 69841 / تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۴۲:۱۸
/منبع: فارس
امام جمعه لنگرود:

سازندگی و تلاش مضاعف در عرصه‌های مختلف در لنگرود در حال انجام است

امام جمعه لنگرود در پایان به وضعیت این شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: سازندگی و تلاش مضاعف در عرصه‌های مختلف در لنگرود در حال انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام مهدی صدیق امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: بقای کشور در حرکت بزرگ مردم در حماسه اربعین است.

 

وی بر استفاده از سرمایه ارزشمند حماسه حسینی (ع) تأکید کرد و افزود: دشمن از حضور مردم در مراسم مذهبی به‌ویژه اربعین امام حسین (ع) وحشت دارد.

امام جمعه لنگرود، انقلاب اسلامی را نشأت گرفته از قیام امام حسین (ع) خواند و بیان کرد: شهدای دفاع مقدس، هسته‌ای و مدافع حرم درس شهادت را از امام حسین (ع) آموختند.

صدیق با بیان اینکه استکبار جهانی با اعمال تحریم‌ها به‌دنبال ضربه وارد کردن به ملت ایران است، تصریح کرد: استقامت و ایستادگی ملت ایران دشمن را به زانو در آورده است.

وی به آشفتگی و به‌هم ریختگی در داخل جامعه آمریکا اشاره کرد و گفت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی هر روز از قدرت پوشالی آمریکا کاسته شده است.

امام جمعه لنگرود در پایان به وضعیت این شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: سازندگی و تلاش مضاعف در عرصه‌های مختلف در لنگرود در حال انجام است.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir