مشترکان در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند / آمادگی ۱۹۴ برای پاسخگویی به مشترکان

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به شدت بارش برف و کاهش دما در این استان گفت: مشترکان در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.  به گزارش لنگرنیوز ، سید جلال نورموسوی در گفتگو با تسنیم، با اشاره به کاهش دما و بارش برف در گیلان، اظهار کرد: از مشترکان شرکت گاز گیلان تقاضا داریم در مصرف […]

مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به شدت بارش برف و کاهش دما در این استان گفت: مشترکان در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

 به گزارش لنگرنیوز ، سید جلال نورموسوی در گفتگو با تسنیم، با اشاره به کاهش دما و بارش برف در گیلان، اظهار کرد: از مشترکان شرکت گاز گیلان تقاضا داریم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

 

وی با اشاره به افزایش میزان مصرف گاز در گیلان، افزود: برای جلوگیری از کاهش افت فشار و قطع گاز در برخی نقاط شهروندان در مصرف این نعمت الهی صرفه‌جویی کنند.

 

مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: با توجه به بارش شدید برف در بسیاری از نقاط گیلان، گاز مورد استفاده مردم به صورت عادی تأمین شده است و مشکلی تا این لحظه در این زمینه وجود ندارد.

 

نورموسوی با بیان اینکه گیلان ۶۶۷ هزار خانوار مشترک گاز در شهرها و روستاها دارد، تصریح کرد: برای استفاده بهینه از منابع انرژی در استان و کشور نیازمند صرفه‌جویی در مصرف و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد و کم مصرف هستیم.

 

وی تأکید کرد: امدادگران شرکت گاز گیلان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم استان از طریق تماس با شماره ۱۹۴ هستند.