خبر: 70244 / تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۳۷:۰۸
فرماندار لنگرود:

باید هوشیار باشیم تا فساد و رشوه اداری به جامعه اسلامی آسیب وارد نکند

فرماندار لنگرود با تاکید بر اینکه باید هوشیار باشیم تا فساد و رشوه اداری به جامعه اسلامی آسیب وارد نکند، اظهار کرد: تخلف در محیط اداری خیانت به مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، فرماندار لنگرود در همایش ضرورت انجام معروفات و  پرهیز از منکرات در فضای اداری که امروز(۶ آذر) در آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: انسان یک موجود اجتماعی است و سرنوشت هر انسان خواسته یا ناخواسته با دیگر انسان ها در ارتباط است.

 

وی با بیان اینکه سود و زیان هر انسان هم به فرد و هم به جامعه می رسد، گفت: اسلام از متعهدانش می خواهد که نسبت به هنجارهای اجتماعی واکنش نشان دهد و از معروف حمایت و منکر را رد کند.

 

سیدرضا جوادپور محیط اداری را بخشی از محیط اجتماعی دانست و افزود: همه امورات کشور از طریق انتخابات توسط مردم انتخاب می شوند و مردم عنصر کلیدی انقلاب هستند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: حفظ سلامت و تضمین امنیت اخلاقی، رفتاری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و توسعه و پیشرفت در ابعاد مختلف و در مسیر عدالت رسالت اصلی دولت است.

 

وی با بیان اینکه امام راحل و مقام معظم رهبری مردم را اصل بقا و دوام نظام دانستند، گفت: اگر ما در فضای ادارای مردم را از خود دور کنیم به اصل نظام خدشه وارد می شود و به فرموده مقام معظم رهبری محیط جامعه ما باید به گونه ای باشد که اگر در آن فسادی هم پیدا شد فرصت رشد پیدا نکند و زود از بین برود.

 

جوادپور تصریح کرد: رعایت عدالت، قانون، انجام معروفات و پرهیز از منکرات در فضای اداری حق مردم است در غیر اینصورت ناهنجاری، نارضایتی و ناامنی فکری و اخلاقی در جامعه ایجاد می شود.

 

فرماندار لنگرود با تاکید بر اینکه باید هوشیار باشیم تا فساد و رشوه اداری به جامعه اسلامی آسیب وارد نکند، اظهار کرد: تخلف در محیط اداری خیانت به مردم است

کلیدواژه


نظرات | ۳ نظر

لنگرودی
آذر ۷, ۱۳۹۵ در ۱۸:۰۰

جناب فرماندار مافیای قدرت در لنگرود همچنان می تازد تاجایی که یه نوجوان که هیچ رزومه مدیریتی و انقلابی ندارد به ریاست اداره گمارده میشود.
آن وقاحت جنابعالی با وقاحت از امکان ایجاد فساد اداری صحبت میکنید؟؟

جت اسکی سوار سد لتیان
آذر ۷, ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۱

آقا رضا! جدیدا از مقام معظم رهبری زیاد یاد میکنی! خبری شده؟ نکنه بعد از اومدن ترامپ که برجام حسن کلیدساز رو هوا معلق شده تو هم به فکر آینده سیاسی خود افتاده ای و دست به دامان ولایت شده ای؟!
ولی خودمونیم این چن ساله خوب خودت رو با حسن کلیدسازیها ست کردی ها ! من موندم کاپشن احمدی نژادت رو کجا قایم کردی! …

محمد ب
آذر ۷, ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۳

یکی فرماندارما رو ازخواب بیدار کنه!مثل اینکه خبرندارن درادارات لنگرود باندبازی داره بیداد میکنه،بابا یه ذره بصیرت!!!

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir