خبر: 70547 / تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۳۰:۳۸
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در چاف لنگرود:

نفاق سیاسی ماندگاری انقلاب را تهدید می کند/فتنه ۸۸ به وسیله نفاق سیاسی سران به وجود آمد

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان افزود: فتنه ۸۸ به وسیله نفاق سیاسی سران به وجود آمد که هوشیاری و هدایت امام خامنه ای موجب خنثی شدن آن توطئه بزرگ بر علیه ملت و انقلاب ایران شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در یادواره ۲۶ شهید بالاچاف که پیش از ظهر امروز در مسجدجامع بالاچاف برگزار شد، گفت: یکی از ویژگی های محوری شهیدان صداقت و اخلاص آنان در جهاد و مبارزه با دشمن است.

 

وی افزود: خیلی افراد وارد عرصه جهاد شدند ولی یا توان مقابله با دشمن را نداشتند و یا از صداقت لازم برخوردار نبودند که نمونه های آن از صدراسلام تاکنون مشخص است.

 

حجت الاسلام والمسلمین عزت الله معتمد با بیان اینکه جامعه امروز نیازمند صداقت و جهاد با دشمن است ،اظهار کرد: نقطه مقابل صداقت و جهاد، نفاق است که خطر جدی انقلاب و حکومت اسلامی است.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان تاکید کرد: در جامعه امروز کسانی که اهل جهاد و صداقت هستند باید منسب دار در مملکت انقلابی و اسلامی باشند.

 

وی نفاق های اعتقادی، اخلاقی، عبادی و سیاسی را از انواع نفاق ها اعلام و تصریح کرد: خطر نفاق سیاسی بسیار شدید است که در مواقعی حکومت پیامبر و امام علی را نیز با چالش هایی روبرو کرد.

 

حجت الاسلام معتمد با بیان اینکه نفاق سیاسی ماندگاری انقلاب را تهدید می کند، گفت: وظیفه مهم نفاق سیاسی تضعیف حاکمیت دینی و اسلامی و تضعیف رابطه مردم با حکومت است.

 

وی خاطر نشان کرد: نفاق نوعی بیماری است که افراد را به دوچهرگی و پنهان کاری دچار می کند و افراد را در جهت عوام فریبی در جامعه سوق می دهد به طوری که از ولی امر مسلمین صحبت می کند ولی در فکر محدود کردن اختیارات قانونی و شرعی ولی فقیه است.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اظهار کرد: برخی سخن از امام و دشمن شناسی امام را رد جامعه مطرح می کنند ولی به دنبال ارتباط با کسانی هستند که امام آنان را دشمن اصلی اسلام و انقلاب معرفی کرده بود.

 

حجت الاسلام معتمد دلیل نفاق سیاسی برخی افراد را وجود شکاف های نظری و تئوری غیرتوحیدی در افکار دانست و افزود: قران کریم نفاق را بالاتر از کفر و فساد اعلام کرده و باید به نفاق های سیاسی توجه و از آنها غافل نشویم.

 

وی با اشاره به اینکه عزت و اقتدار ملت ها در اختیار خداوند است، گفت: برخی جهاد و شهادت و امربه معروف و نهی از منکر را زیر سوال می برند و تمام پیروزی را در حوزه اقتصادی و ارتباط با بیگانه تلقی می کنند.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امام حسین(ع) برای رسوایی نفاق سیاسی وارد عرصه پیکار و کربلا شد، افزود: فتنه ۸۸ به وسیله نفاق سیاسی سران به وجود آمد که هوشیاری و هدایت امام خامنه ای موجب خنثی شدن آن توطئه بزرگ بر علیه ملت و انقلاب ایران شد.

 

حجت الاسلام معتمد نفاق سیاسی را دزدی و خیانت دانست و تصریح کرد: باید عوامل نفاق سیاسی در هر لباس و منسبی شناسایی و به مردم معرفی گردند تا عناصر نفاق گران سیاسی منزوی شوند.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir