خبر: 71340 / تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۵۹:۳۷

نصب دانه خوری برای پرندگان در سیاهکل/تصویر

نصب دانه خوری ها برای پرندگان در نقاط مختلف شهر سیاهکل در روز پنجشنبه ۱۸ آذر ۹۵ توسط کارگروه حمایت از حیوانات موسسه دوستداران سیاهکل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، تعداد ۸۰ عدد دانه خوری مخصوص پرندگان که توسط کارگروه حمایت از حیوانات با همکاری کارگروه فرهنگی و هنری موسسه دوستداران سیاهکل با استفاده از وسایل دور ریز و بازیافتی تهیه شده بود در ۲۵ نقطه ازشهر سیاهکل نصب شد.

 

رامین شیرعلی پور مدیر عامل “موسسه دوستداران سیاهکل” در خصوص هدف از اجرای این کار، اظهار کرد:  هدف از اجرای این طرح در سطح شهر سیاهکل ترویج فرهنگ مهربانی با حیوانات و حمایت از پرندگان شهر سیاهکل در فصل سرما بود که خوشبختانه با حمایت کسبه و بازاریان نیز مواجه شد.

 

شیرعلی پور افزود: این موسسه آمادگی دارد تا در تمامی شهرهای استان گیلان این دانه خوری ها را نصب و کلاسهای آموزشی در جهت حفظ حقوق حیوانات برگزار نماید.

 

خشایار فرزاد مدیر کارگروه حمایت از حیوانات گفت: کارگروه حمایت از حیوانات موسسه دوستداران سیاهکل علاوه بر پیگیری طرح زنده گیری و واکسیناسیون سگ های ولگرد شهرستان سیاهکل در حال تدوین برنامه ای برای تهیه و نصب ظروف مخصوص غذاخوری برای سگ ها و گربه ها می باشد که اطلاعات تکمیلی این طرح به زودی اعلام می گردد.

 

به گزارش لنگرخبر، در این برنامه مهندس عیسی کاظمی شهردار سیاهکل، مهندس میرزایی رییس اداره محیط زیست شهرستان سیاهکل , آقای امین شریف و خانوم صفایی بعنوان حامیان حیوانات حضور داشتند.

 

کلیدواژه


نظرات | ۲ نظر

سامان
آذر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۶

کار برای محیط زیست باید مثل این باشه نه مثل انجمن محیط زیست لنگرود که فقط برای کارهای سیاسی و … ایجاد شده ادامه حیات میده

واقعا میشه تاسف خورد به حال این افراد

و دم سیاهکلی ها گرم که در عمل ثابت کردند چطور باید حامی محیط زیست بود

رضا
آذر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۲۱:۰۴

طرح نذر پاک که با همت همین گروه و مسئولین و مردم چند روستای سیاهکل در دهه ی آخر ماه صفر برگزار شده بود بسیار عالی بود،مهمتر از اینکه طرح نذر پاک برای اولین بار در ایران برگزار می شد.به هر حال دستشون درد نکنه.

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir