خبر: 71653 / تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۱۲:۳۴

۱۴ روز پس از بیانیه موقت آتش بس شورای شهر لنگرود ؛ کحالی تذکر گرفت!

مدتی قبل به خاطر دارید که طرح سوال و احتمال استیضاح شهردار لنگرود توسط شورای شهر نقل محافل های حقیقی و مجازی بود که طبق قانون رضا کحالی از ۲۳ آبان به مدت ۱۰ روز فرصت پاسخگویی به سوالات شورا را داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر به نقل از تابناک گیلان، جلسه شورای شهر با شهردار جهت پاسخگویی به ۲۳ سوال مطرح شده شورای شهر در ۴ آذر برگزار شد که در آخر ۷ نفر از جمع ۹ نفره شورای شهر از پاسخهای شهردار قانع نشدند و طی نامه ای به رئیس شورای شهر درخواست پیگیری در این خصوص را کردند که متن نامه را در زیر می بینید.

سرانجام و پس از کش و قوس های فراوان ، اعضای شورای شهر لنگرود مدتی را آتش بس داده و از کحالی خواستند که سر و سامانی به موارد مطرح شده دهد.

اما جالب اینجاست که این آتش بس خیلی زودتر از انچه فکرش را می کردیم به پایانش نزدیک شده است ؛ شب گذشته و در جلسه شورای شهر لنگرود ، رضا کحالی اولین تذکر جدی خود را پس از آن همه پر سر و صدا و ماجرای طرح سوال و استیضاح دریافت کرد.

یک منبع آگاه در گفت و گویی کوتاه با ما ضمن خودداری از بیان جزییات تذکر اظهار کرد: در جلسه شب گذشته شورای شهر لنگرود ، اعضای شورا ، اوین تذکر جدی خود را پس از ماجراهای اخیر به کحالی داد.

این فرد مطلع نگفت که آیا این تذکر ، آغاز موج جدید تحرکات شورای شهر لنگرود خواهد شد یا خیر ؛ اما هرچه هست ، نباید چندان به بهبود روابط میان اعضای مخالف کحالی با وی امیدوار بود.

کلیدواژه


نظرات | ۱۴ نظر

مهیار
آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۶

کی باید به شورا تذکر بده؟

  سلام
  آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۵

  چرا تذکر بده؟
  چون داره قانونی به کارهای غیر قانونی این آقا تذکر میده؟

  هرکاری دوست داره بکنه و تذکر نگیره؟

  عدالت کجا رفته پس

  هر کی یه سال میاد شهردار میشه و میخوره
  هرکی مردم رو فریب بده میشه قهرمان مردم
  مثل همین آقای کحالی

  میلیاردها بدهی به بار گذاشته و نمیتونه شهر رو دیگه اداره کنه

  از خداشه که بره

   ناظر
   آذر ۲۳, ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۳

   شهردار داره کارشو خوب انجام میده. واسه مردم انجام میده. مردم هم راضین. میخوای نظزسنجی بذارین.دمت گرم کحالی

   امیر
   آذر ۲۴, ۱۳۹۵ در ۰۸:۵۳

   جناب سلام
   خواسته دوست گرامی در خصوص تذکر به شورا ، باعث ناراحتی شما شده ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!اونوقت چرا؟؟؟؟؟؟
   قطعا مردم فهیم و اصیل لنگرودی درک و فهم بسیار خوبی از عملکرد جناب مهندس کحالی و همچنین همفکران شما در شورا دارند .
   بی عدالتی یعنی تهمت زدن بدون مدرک
   ضمنا مردم فهیم و اصیل لنگرود حامی شهردارشان هستند و هیچگونه تهمت و افترا و سنگ اندازی را نمی پسندند.
   شورا بداند در مورد ماندن و یا رفتن مهندس کحالی فقط و فقط نظر مردم مهمه و بس …….

  ابراهیم
  آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۸

  کل ملت تواین سوال موندندامامهیارعزیزملت خودبزرگترین تذکردهندگان به مسئولین هستندوخواهندبودواین رادررفراندومهاثابت کنندکه دیگرشائبه های اینچنانی ومشکل سازبراشون ایجادنشه درهرصورت ماملت یادگرفتیم تحمل کنیم وگاهابگیم به ماچه واین خودافتی هست برای جامعه روحیه بی تفاوتی

کریمیان
آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۵

شورای شهر لنگرود و دریافت کارت قرمز مستقیم و اخراج از صحنه و محرومیت مادام العمر از حضور در کرسی هایی که تخصصی در آن ندارند، ضمنا پاسخ ابهامات جامعه را بدهند و تمام حقوق و مزایای دریافتی اعم از رسمی و غیر رسمی به بیت المال عودت داده و رسما از باب ورود به عرصه ای که تخصصی در آن نداشته و سبب ایجاد تنش د ر شهرستان لنگرو د شدم عذرخواهی کنند……

syed
آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۸

هر وقت صحبت از بازرسی و شکایت از عملکرد شورا در این چهار سال اخیر می شود فشار به کحالی زیاد می شود. این پروژه “کثافت کاری آسفالت در گذشته” قرار است شورا را “آسفالت” کند انگار.

شهروند لنگرودی
آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۰

دیشب با یک کارگر شهرداری راجب حقوق پرسنل رفتگران شهرداری حرف می زدم طرف قسم می خورد ۳ ماهه حقوق نگرفتم..

شهروند لنگرودی
آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۲

من مقصر شهردار لنگرود را نمی دانم .. مقصر اصلی این همه بدبختی شورای شهر بی تخصص می باشد توی عمرم اینقدر شورای بدون تدبر ندیدم که کارگر شهرداری ۳ ماه حقوق نگیرد؟ خوب مردم حق بدید این کار گر چطوری باید جارو بزند با چه امیدی کار کند؟

حقیقت
آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۳

شهردار را مردم انتخاب نکردند. شورای شهر رای مستقیم دادند این اقای کحالی انتخبا شد.. شما اعضای شورای شهر خواب بودید زمانی که داشتید این اقار ا انتخاب می کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saber
آذر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۲

چیزی نیست پاها رو دم هم رفته درست میشه باهم بتازونید نه جداجدا

حقگو
آذر ۲۳, ۱۳۹۵ در ۰۵:۰۵

سال های گذشته که پولهای کلان خورده میشد و فقط با ظاهرنمایی و حرف سر مردم رو کلاه میذاشتن کسی هم صداش در نمی آمد اما حالا همه فشارها را روی مهندس کحالی میارن
دلیلشم همینه. اون پولی که باید به نام آبادانی شهر بالا کشیده میشد رو برای شهر هزینه کرده و مردمم ازش رازی هستن
به جای اینکه سنگها رو بردارن دارن سنگ اندازی میکنن

علی
آذر ۲۵, ۱۳۹۵ در ۰۵:۲۰

با سلام کسانی که این شخص را به عنوان شهردار انتخاب کردند باید پاسخگو باشند کسی که عوام فریبانه کار کنه و پیشرفتی در توسعه شهر نداشته راچرا برنمیدارند شورای شهر لنگرود قدری هم قاطعانه عمل کند که مردم اندکی از این شورا شاید راضی شدند

شهروند
آذر ۲۵, ۱۳۹۵ در ۰۸:۳۲

آقای حقگوی عزیز، سالهای گذشته پول کلان خورده میشد ولی در این دوره به خصوص شهردار … دیگه وحشتناکه بیا و ببین چی می خوره چه جوری می خوره طرف داره هورت میکشه مصداق ضرب المثل «طرف شتر رو با بارش میخوره» الآنه

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir