خبر: 71768 / تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۲۴:۱۶
/منبع: فارس
با اعلام سایت معتبر outsideoftheboot

آزمون بهترین بازیکن جوان آسیا در سال ۲۰۱۶ شد+عکس

مهاجم ملی‌پوش کشورمان به عنوان بهترین بازیکن جوان آسیا در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار آزمون مهاجم ۲۱ ساله تیم‌‌ملی کشورمان و عضو باشگاه روستوف روسیه با درخشش در تیم ملی ایران و باشگاه روسی خود در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بهترین بازیکن جوان آسیا در سال ۲۰۱۶ شد.

سایت معتبر و مشهور outsideoftheboot در ارزیابی خود آزمون را به عنوان بهترین بازیکن جوان آسیا در سال ۲۰۱۶ انتخاب کرد.

این سایت معتبر انگلیسی درباره ستاره ایرانی نوشت: سال ۲۰۱۶ میلادی برای سردار آزمون پسر طلایی ایران سالی رویایی و هیجان انگیز بود. او پس از آنکه به صورت دائم موفق شد به روستوف منتقل شود فصلی رویایی را برای خود رقم زد. او موفق شد به همراه روستوف شگفتی ساز باشد و این باشگاه برای قهرمانی تا پایان فصل رقابت کرد و به رده دوم قائل شد و برای اولین بار در تاریخش به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد.

این سایت در ادامه نوشت: بهترین بازی‌های آزمون متعلق به ۶ بازی آخر روستوف در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ بود که او موفق شد در ۶ بازی آخر ۶ گل به ثمر برساند و باعث شد تا تیمش جهشی داشته باشد و نایب قهرمان روسیه شود و به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. این آغازی بود برای آزمون و روستوف تا سفرهای اروپایی خود را آغاز کنند.

این سایت انگلیسی در ادامه درباره درخشش آزمون در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت و نوشت: تیم روسی خیلی خوب می‌دانست که کار سختی در لیگ قهرمانان اروپا پیش رو دارد . روستوف ابتدا با اندرلخت بازی کرد و سپس با آژاکس که در این دو بازی با دو گل آزمون موفق شد به مرحله گروهی صعود کند.

 

%image_alt%

 

انتهای پیام/ا

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir