خبر: 71809 / تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۳۲:۱۷
بخشدار اطاقور:

جاده خانه پشتان اطاقور به صورت موقت بازگشایی شد/رانش زمین دلیل تخریب جاده بود

بخشدار اطاقور گفت: تاکنون دو بار جاده از دسترس خارج‌شده که در اولین فرصت و طی هماهنگی با اداره راهداری وحمل و نقل، مسیر به‌صورت موقت برای رفت‌وآمد اهالی روستا بازگشایی شد.

بخشدار اطاقور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر گفت: به دلیل رانش زمین در پای کوه، جاده اصلی روستای خانه پشتان اطاقور تخریب شد.
شیرزاد روشن بابیان اینکه ۲۲ خانوار در این روستا زندگی میکنند، افزود: یکی دیگر از عوامل تخریب جاده، بارش باران است که موجب شسته شدن شن میشود.
وی افزود: تاکنون دو بار جاده از دسترس خارج‌شده که در اولین فرصت و طی هماهنگی با اداره راهداری وحمل و نقل، مسیر به‌صورت موقت برای رفت‌وآمد اهالی روستا بازگشایی شد.
روشن تصریح کرد: مدیرکل راهداری استان و فرماندار و نماینده شهرستان لنگرود نیز از وضعیت جاده بازدید کردند که با توجه به رانش فعلی زمین در مسیر اصلی جاده این روستا، اداره راهداری و حمل و نقل باید نقشه استاندارد برای ایجاد و استحکام جاده را آماده و اجرایی کند.
بخشدار اطاقور گفت: جهت تعیین بودجه لازم برای احداث جاده خانه پشتان و استحکام سازی باید نقشه اداره راهداری و حمل و نقل آماده تا بر اساس آن بودجه لازم تعیین شود.

 

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir