خبر: 71872 / تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۲۰:۲۲
خبرنگار : جواد رادمهر

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد واحد لنگرود برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه دکتر سعید روحی رئیس اداره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، مراسم تودیع مهندس راوک پورجعفر رئیس سابق اداره پژوهش و فناوری و معارفه دکتر سعید روحی رئیس جدید اداره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود عصر دیروز (سه شنبه) برگزار شد.

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود ضمن قدردانی از زحمات مهندس پورجعفر، گفت: امیدواریم این انتصاب، زمینه گسترش فعالیت‌های حوزه پژوهشی را فراهم آورده و شاهد اعتلای روزافزون این واحد دانشگاهی باشیم.

 

دکتر امیرحسین فیروزان با توجه به اهمیت پژوهش و فناوری افزود: باید با همدلی و کمک از این فرصت جهت اطلاع‌رسانی از دستاوردهای علمی و توانمندی‌های واحد، مسیر رشد و شکوفایی را هموارتر کنیم.

 

وی با اشاره به توانمندی‌های علمی و پژوهشی رئیس جدید پژوهش و فناوری، گفت: امیدوارم در سایه وفاق همگانی بیش‌ازپیش در شکوفایی و توسعه دانشگاه تلاش نموده و در تحقق اهداف عالیه سازمان مثمر ثمر باشیم.

 

در این جلسه مهندس پورجعفر رئیس سابق اداره پژوهش و فناوری ضمن تشکر از حمایت‌های همه‌جانبه همه مسئولان اظهار کرد: از دکتر فیروزان در مدت تصدی در اداره پژوهش و فناوری قدردانی نموده و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در حد توان، همچون سنوات قبل را در تحقق اهداف دانشگاه و اعتلای روزافزون واحد دارد.

 

کلیدواژه


نظرات | ۲ نظر

محمد
آذر ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۷

رئیس اداره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود

دیگه خبرنبود

    گیلانی
    آذر ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱۷:۲۴

    شما دکتر روحی رو نمیشناسین که این حرف رو میزنین

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir