حصر سران فتنه با رأی رئیس دولت اعتدال انجام شد/ غلام جان! رفع حصر به دستان توانای اعتدال میسر است

نماینده محترم رشت در سخنان جدید خود بار دیگر از سران کودتای ۸۸ حمایت کرده و مصوبه امضا شده توسط رئیس جمهور فعلی را غیرقانونی دانست.

کد خبر : 72007
تاریخ انتشار : جمعه 26 آذر 1395 - 13:08

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از ۸دی، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی صبح پنجشنبه در نخستین «همایش بازشناسی نقش کسما در نهضت جنگل» بار دیگر ضمن حمایت از فتنه گران قانون شکن ۸۸ بر مواضع فتنه جویانه پیشین خود تأکید کرد.

وی در این همایش در ضمن سخنانی گفت: میرزا در جنگل، قانون جنگل را نوشت و بدون محاکمه کسی را حبس و حصر و محاکمه نکرد و آن روز میرزا به ما یاد داد که قانون حرف اول و آخر را باید در این کشور بزند. وظیفه ما اجرای قانون اساسی است و باید همه مطالبه گر قانون باشند.

نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی صبح پنجشنبه در حالی حصر سران اغتشاشگر و قانون شکن فتنه را غیرقانونی دانست که فراموش کرده بود بر اساس اصل‏ یکصد و هفتاد و ششم قانون اساسی مصوبات شورای امنیت ملی قانونی است و پس از تأیید رهبر انقلاب باید اجرا شود و فراموش کرده بود که زیر پای ورقه مصوبه شورای امنیت برای حصر سران فتنه را حسن روحانی رئیس جمهوری فعلی به عنوان یکی از اعضای شورا امضا کرده بود.

نماینده محترم مردم رشت همچنین فراموش کرده بود که در انتخابات سال ۹۰ برای جمع آوری آرای مردم مواضعی ضد فتنه داشت و  حالا در دوران تدبیر امید مواضع فتنه گرایانه گرفته است. ایشان باید یادشان باشد که در اظهاراتی عوامفریبانه و در جهت جمع کردن آرای نیروهای اصولگرا در کوران انتخابات گفتند هیچ کس به اندازه کروبی و موسوی به این نظام ظلم نکرده است.

از طرفی جناب جعفرزاده ایمن آبادی مدعی قانون مداری است و خود از قانون گذاران مجلس شورای اسلامی می باشد و از طرف دیگر با هوچی گری مصوبه قانونی شورای عالی امنیت ملی را زیر سوال می برد.

آقای غلامعلی جعفرزاده! شما با این سخنان از طرفی ثابت کردید که بر خلاف ادعای خودتان ولایت مدار نیستید چون این مصوبه با تأیید رهبر انقلاب اجرایی شده است و از طرف دیگر ثابت کردید که با رئیس جمهور هم همراه نیستید و در جهت باد حرکت می کنید چون پای مصوبه حصر امضای رئیس جمهور فعلی نیز هست و این مصوبه تنها با مصوبه جدید این شورا که باز هم ریاست آن با رئیس جمهور است ابطال می شود.

یک بار دیگر عرض می کنیم:

جناب قانون گذار! حصر سران کودتای سال ۸۸ یک سال بعد از کودتا و بعد از اصرار آنها بر رفتارهای مخرب قانون گریزانه اتخاذ شده است. این تصمیم با رأی شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شده که یکی از اعضای آن شخص آقای روحانی بوده و ایشان هم به این تصمیم رأی مثبت داده است. در حال حاضر هم لغو حصر سران کودتای سال ۸۸ نیاز به مصوبه شورای عالی امنیت ملی دارد که آقای روحانی رئیس آن است پس داد و هوار می کنید. بروید با ایشان بنشینید و ماجرا را تمام کنید!!! از ایشان بخواهید تا مصوبه شورا را ابطال کنید. بدانید تنها با ابطال این مصوبه است که امکان محاکمه قاتلان کشته شدگان و شهدای سال ۸۸ در دادگاه آغاز خواهد شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.