خبر: 72693 / تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۰۱:۱۲
/منبع: نود

ویسی: قانون فوتبال مثل قانون جنگل است!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برابر استقلال هم خوش شانس بودیم و هم بدشانس.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، عبدالله ویسی بعد از تساوی یک بر یک تیمش با استقلال گفت: تماشاگران یک بازی خوب به خصوص در نیمه دوم را دیدند. بازی‌های استقلال و سپاهان همیشه جذاب و دیدنی بود و ما امروز خوش شانس بودیم که نباختیم و بدشانس بودیم که نبردیم. اگر حرفه‌ای رفتار می‌کردیم برنده بازی می‌شدیم.

وی ادامه داد: به نظرم دو تیم مستحق تساوی بودند، اما به نظرم ما کمی بی‌دقتی کردیم و می‌توانستیم در دقایق پایانی بازی برنده باشیم، اما جایی که باید از موقعیت‌ها برای برنده شدن استفاده کنیم، اینطور نمی‌شود.

سرمربی سپاهان با اشاره به روند رو به رشدی که تیمش در این فصل داشته و شرایط نیم فصل اول، اظهار داشت: مطمئن باشید نیم فصل دوم، نیم‌ فصل سپاهان خواهد بود. بازیکنان جوان ما به خود باوری رسیده‌اند و در نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهیم داشت. در نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهیم داشت. در نیم فصل دوم تیم را ترمیم خواهیم کرد و سپاهان جدیدی خواهیم داشت.

ویسی درباره اینکه تیمش روز جمعه هم دیداری با نفت تهران در نیمه نهایی جام حذفی خواهد داشت، در خصوص این دیدار گفت: بعد از هر مسابقه، قبل از مسابقه بعدی ماست. باید خوب ریکاوری کنیم و آماده دیدار جام حذفی شویم و مطمئن باشید با حضور هواداران‌مان به فینال راه پیدا خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در مجموع از عملکرد بازیکنانش در بازی با استقلال رضایت داشت یا نه، خاطرنشان کرد: نیمه اول نه، اما نیمه دوم عملکرد ما خوب بود.

به گزارش تسنیم، عبدالله ویسی همچنین در نشست خبری گفت: بازی جاندار و زیبایی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و همه تماشاگران در ورزشگاه و پای تلویزیون لذت بردند. تماشاگران راضی به خانه رفتند. استقلال چند موقعیت خوب داشت که دو سه بار به تیر دروازه ما زد و به نظرم مساوی استحقاق دو تیم بود.

وی درباره اینکه آیا از تساوی خوشحال است یا ناراحت، اظهار داشت: اگر در دقیقه ۹۴ گل می‌زدیم، الان خوشحال بودیم. با این حال فکر می‌کنم فوتبال به صدم ثانیه نیاز دارد و این مسئله را به بازیکنان هم در رختکن گفتم. مانند راننده‌ای که یک لحظه خوابش ببرد و یک جمعیت یا خانواده را نابود می‌کند یا ماشینش به دره می‌رود. ما باید تمرکز داشته باشیم. به هر حال استقلال نیاز به گل داشت و از محوطه جریمه ما بیرون نمی‌آمد و با فشاری که آورد در نهایت گل زد. استقلال هم در شرایط بحرانی قرار داشت و با امتیاز گرفتن از این بازی می‌توانست از بحران خارج شود. امیدوارم پرسپولیس و استقلال همیشه شرایط خوبی داشته باشند، چون اگر آنها خوب باشند فوتبال ما هم خوب و جذاب می‌شود.

سرمربی سپاهان درباره استرس بازیکنانش در این بازی، گفت: خیلی از بازیکنان ما این همه تماشاگر را تا به حال از نزدیک ندیده بودند. شاید در ورزشگاه‌های دیگر و تماشاگران دیگر تیم‌ها مانند تراکتورسازی را دیده بودند، اما این همه تماشاگر تیم خودمان تا به حال در ورزشگاه جمع نشده بودند. همین مسئله باعث شد بازیکنان ما استرس بگیرند و یک نیمه در جو بودند. آنها از نیمه دوم شرایط روحی خودشان را پیدا کردند و توانستند بازی بهتری ارائه بدهند.

ویسی در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نبود تعویض آخر او اضافه کردن یک بازیکن باتجربه بود تا پیروزی از دست نرود، گفت: بازیکن باتجربه روی نیمکت نداشتیم و همه جوان بودند. بازیکن باتجربه ما رسول نویدکیا بود که به زمین آمد. به نظرم اگر آن توپ دقیقه ۹۴ تبدیل به گل می‌شد، تعویض ما بهترین تعویض دنیا بود.

وی در خصوص اینکه آیا از داوری این مسابقه انتقادی دارد یا نه، خاطرنشان کرد: علیرضا فغانی از داوران خوب ماست و شاید انتقاد کردن از او خوب نباشد. از بهترین داوران ماست و حتی اگر اشتباه هم کرده باشد، نباید انتقاد کنیم چون آنقدر قضاوت خوب داشته که از او انتقاد نکنیم.

سرمربی سپاهان درباره اینکه به نظرم چه عاملی باعث شد تا در بازی امروز ورزشگاه نقش جهان از حضور تماشاگران پُر شود، گفت: یکی از دلایل اصلی آن بازی استقلال و سپاهان بود که حساسیت خاصی داشت و دلیل دیگری هم حضور تیم ما در نیمه نهایی جام حذفی بود. به نظرم این هواداران می‌توانند روز جمعه هم در بازی جام حذفی از ما حمایت کنند تا به امید خدا فینالیست جام حذفی شویم. باید از هواداران‌مان تشکر کنم که امروز با وجود اینکه ساعت بازی خوب نبود، اما به خوبی از تیم حمایت کردند.

ویسی در پاسخ به این سؤال که علیرضا منصوریان در صورت شکست از استقلال رفتنی می‌شد و آیا دوست داشت که منصوریان رفتنی شود، گفت: من برای تیمم تلاش می‌کنم. فوتبال یک قانون مانند قانون جنگل دارد و ما باید تلاش کنیم خودمان کشته نشویم. من وجودم را برای تیم خودم می‌گذارم. در فوتبال یک روز می‌آییم و یک روز می‌رویم. من به عنوان یک سپاهانی برای تیم خودم تلاش می‌کنم، اما تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن، استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی باید قوی باشند تا لیگ جذاب شود. من برای منصوریان آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در خصوص دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل نفت که روز جمعه برگزار می‌شود، گفت: این بازی برای ما تمام شد. از امشب برای دیدار روز جمعه تلاش می‌کنیم تا به فینال خرمشهر برسیم. البته امیدوارم هواداران ما همچون امروز ما را تنها نگذارند.

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir