خبر: 72757 / تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۲۰:۳۵

برادران جاعل در لنگرود دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری دو برادر جاعل اسناد که با صحنه‌سازی و ایجاد تصادف ساختگی از طریق سندسازی نسبت به کلاهبرداری اقدام می کردند، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری برادران جاعل در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان لنگرود در پی دریافت گزارشی مبنی بر جعل اسناد توسط دو نفر در سطح شهرستان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

 

وی با تأکید بر این‌که مأموران پلیس آگاهی با تحقیقات فنی و پلیسی دو متهم را در این خصوص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند، افزود: این دو متهم با صحنه‌سازی و ایجاد تصادف ساختگی از طریق سندسازی نسبت به کلاهبرداری اقدام می کردند.

 

سرهنگ حسین نیک فرد با بیان این‌که این دو متهم بردار ۲۵ و ۲۷ ساله اهل و ساکن لنگرود بودند، ادامه داد: این دو متهم در مجموع  ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از بیمه کلاهبرداری کرده بودند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به این‌که این متهمان با استفاده از رایانه شخصی نسبت به جعل اسناد اداری اقدام می کردند، افزود: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir