کشور فاقد امنیت نمی توانند تولید ثروت کند/خانواده ها فرزندانی تربیت کنند که از دین و اسلام حفاظت کنند
کشور فاقد امنیت نمی توانند تولید ثروت کند/خانواده ها فرزندانی تربیت کنند که از دین و اسلام حفاظت کنند

سردار حق بین با بیان اینکه دشمنان به دنبال قطع کردن ریشه اقتصادی ما هستند، گفت: اگر کشور و جامعه ای امنیت نداشته باشد نمی توانند تولید ثروت کنند و هر روز جوانان آن جامعه بیکارتر خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر به نقل از درسیاهکل، سردار محمد حق بین امشب در اجتماع بزرگ یاوران ولایت که به مناسبت فرا رسیدن حماسه ۸ و ۹ دی ماه در مسجد جامعه سیاهکل برگزار شد، با بیان اینکه نباید فقط در ایام خاص بصیرت خودمان را بالا ببریم، اظهار داشت: می بایست به مردم با بصیرت ما که آگاهی پیدا کردند و در ۸ و ۹ دی ما در صحنه حاضر شدند احسنت بگوییم.

وی تصریح کرد: مردم در انتخابات رأی می دهند و ممکن است در آن گروه چپ، راست و یا میانه رأی بیاورد. ما باید بتوانیم آستانه صبر و تحمل خودمان را بالا ببریم و اگر هم گروهی رأی نیاورد باید به منتخب مردم کمک کنیم تا به کشور خدمت کند.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان یادآور شد: مردم دیدند که آنها جلوی چشمشان اموالشان را به آتش می کشند و به مساجد و مقدسات آنها توهین می کردند. مردم وقتیکه دیدند به دینشان توهین شده با بیرق های عاشورا به خیابان آمدند و ریشه فتنه را مورد هدف قرار دادند و از بیخ و بن کندند.

سردار حق بین با اشاره به حماسه مردم گیلان در هشتم دی ماه ۸۸، گفت: درود به مردم با بصیرت گیلان که یک روز زودتر در ۸ دی به میدان آمدند.

وی با بیان اینکه قبل از روز ۹ دی معلوم نبود که مردم سرار کشور به میدان می آیند، تصریح کرد: در ۸ دی مردم گیلان تا میدان حشمت رشت با احتیاط آمدند و بعد از آن تا شهرداری با شعارهای کوبنده حرکت کردند. آنها فتنه گران را شناخته بودند. این حرکت عظیم باعث شد که دیگران در سایر شهرهای کشور به میدان بیایند.

این فرمانده مدافع حرم خاطرنشان کرد: اینکه مقام معظم رهبری می گوید از خودروهای آمریکایی استفاده نکنید به این دلیل نیست که ماشین های آنها مشکل دارد و یا نجس است، به این دلیل است که رهبری برنامه های آنها را به خوبی می داند زیرا آنها به دنبال نفوذ در داخل کشور و ترویج اسلام آمریکایی هستند.

سردار حق بین با بیان اینکه اگر در کربلا دشمنان امام حسین(ع) مال حرام در شکمشان نبود به جنگ با ایشان نمی رفتند، گفت: اگر مصرف کننده محصولات دشمنان شویم مانند آنها راه می رویم و به حرف های آنها دقت می کنیم.

وی افزود: دشمنان چنین می گویند که اگر روزی ایرانیان مانند ما بپوشند، بخورند و راه بروند؛ در آن روز می بایست به آنها حمله کنیم. اما اگر این اتفاق نیفتد و به شیوه خودشان پیش رفتند باید با آنها تعامل کنیم.

 

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بیان کرد: می خواهند ضاعقه مردم ایران را عوض کنند و به سمت رفاه طلبی ببرند. البته در جامعه ما افرادی هستند که به راحتی حرف آنها را گوش می کنند و به دین کم توجه شده اند.

سردار حق بین با اشاره به تحولات روزهای گذشته در سوریه، گفت: مستکبرین در جنگ سوریه متوجه شدند که تانک ها و لوازم آنها دیگر کارآیی ندارد به به وسیله داعش و النصره راحت تر می توانند خواسته های خودشان را عملی کنند. آنها به وسیله مسلمان ها به جنگ با مسلمان ها آمدند.

وی با اشاره به آزادسازی حلب در سوریه تصریح کرد: مردم حلب پس از اینکه این شهر از چنگال تروریست ها آزاد شد جشن گرفتند، اما غربی ها اعلام کردند که حلب را از دست داده ایم و جنگ باید آغاز شود.

 

این فرمانده مدافع حرم ابراز کرد: اگر کشورهایی مانند ایران، پاکستان، افغانستان، سوریه، لبنان و فلسطین در کنار یکدیگر قرار بگیرند یک قدرت اقتصادی شکل خواهد گرفت.

سردار حق بین با بیان اینکه امروز جنگ ها مرز نمی شناسد، گفت: امروز انقلاب ما بزرگ شده است و باید از همه آنهایی که چشم به انقلاب دارند دفاع کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مستکبرین می گویند به یمن و سوریه حمله کردیم تا منافع خودمان را حفظ کنیم. ما نیز در دنیا منافعی داریم و مظلومین عالم منافع ما هستند. هرجا که مظلوم و مستضعفین حضور دارند ما باید از آنها دفاع کنیم.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان تصریح کرد: باید به آنهایی که می گویند چرا جوانان ما را به خارج از کشور می برید و آنها را به کشتن می دهید بگوییم که همانطوری که مقام معظم رهبری فرموده اند اگر امروز با دشمنان در خارج از مرزهای جغرافیایی خودمان نجنگیم می بایست با آنها در مرزهای کشور خودمان و در کرمانشاه بجنگیم.

سردار حق بین افزود: اگر امروز که این فرصت به دست آمده تا با دشمنان یقه به یقه بشویم و سر جایشان بنشانیم این کار را انجام ندهیم، شهدا و آیندگان از ما میپرسند که چرا از دین و کشورمان دفاع نکردید.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال قطع کردن ریشه اقتصادی ما هستند، گفت: اگر کشور و جامعه ای امنیت نداشته باشد نمی توانند تولید ثروت کنند و هر روز جوانان آن جامعه بیکارتر خواهند شد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بیان کرد: تروریست ها در سوریه قصد داشتند تا جای پایی برای خودشان ایجاد کنند و پس از آن به جمهوری اسلامی ایران حمله کنند. ما امروز امنیت را برای کشورمان به ارمغان آوردیم و آنها جرأت نمی کنند به ما حمله کنند.

سردار حق بین با اشاره به عمیلات آزادسازی حلب، گفت: تروریست ها در حلب پنج هزار نفر طلفات داشتند و ما آنها را به اسم داریم. یک هزار و ۷۶۰ نفر نیز کشته دادند اما شهدای ما کمتر از ۲۰ نفر بودند.

وی ابراز کرد: در روز های هفتم، هشتم و دهم حمله تروریست ها به حلب شاهد بودیم که آنها به زن و بچه ها ی مردم نیز رحم نمی کردند. اینکه مردم ما آرام زندگی می کنند بسیار با ارزش است و باید قدرشناس رهبرمان باشیم که مسیر را شناخت و شهدا که بصیرت داشتند.

این فرمانده مدافع حرم گفت: در سوریه جنگ را بردیم و تمام شده است و فقط باید مدیریت کنیم.

سردار حق بین خاطرنشان کرد: امروز وزیر امور خارجه ما در میز مذاکره در جایگاهی بالا حتی بالاتر از عربستان و آنهایی که ادعا دارند می نشیند و برای جهان تصمیم می گیرد. اینها دست آورد خون شهدا و خانواده های آنها است.

وی با بیان اینکه باید ایرانی درست کنیم که اقتصاد کشور ما شکوفا باشد، گفت: ما در ایران باید خانواده ها را به سمتی ببریم که دغدغه دین داشته باشند و فرزندانی تربیت کنند که از دین و اسلام حفاظت کنند.

 

انتهای پیام/