خبر: 73167 / تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۲۰:۴۰
/منبع: فارس
امام جمعه لنگرود:

استانداری گیلان باعث تعطیلی پروژه مصلی و کنار گذر لنگرود شده است

امام جمعه لنگرود با انتقاد از استانداری و معاون عمرانی استانداری گیلان در خصوص مجوز برداشت شن و ماسه برای پروژه های شهرستان لنگرود گفت: متاسفانه این عمل باعث شده است پروژه مصلی لنگرود ،کنار گذر شلمان به لنگرود و پروژهای شهرداری های این شهرستان تعطیل شده و عملا کار عمرانی در لنگرود متوقف شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت الاسلام مهدی صدیق در ایراد خطبه های نماز جمعه این هفته لنگرود اظهار داشت: برای رستگاری علاوه بر پیروی کامل از قرآن و اهلبیت میبایست متابعت از ولی فقیه داشته باشیم و به آن عمل کنیم.

 

وی در ادامه به حضور پرشور مردم کشورمان بویژه شهرستان لنگرود در ۹ دی گفت: کسانی که این فتنه را براه انداخته و سبب جسارت به ساحت مقدس امام حسین (ع ) و ولی فقیه شدند در نزد مردم مرده هستند.

 

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه سران فتنه خطاهایی کردند که نابخشودنی است، افزود: آنها از بی بصیرتی به این وضع گرفتار شده بودند، نام فتنه همیشه زنده است و عمل آنها نا بخشودنی است.

 

صدیق با انتقاد از استانداری و معاون عمرانی استانداری گیلان در خصوص مجوز برداشت شن و ماسه برای پروژه های شهرستان لنگرود گفت: متاسفانه این عمل باعث شده است پروژه مصلی لنگرود ،کنار گذر شلمان به لنگرود و پروژهای شهرداری های این شهرستان تعطیل شده و عملا کار عمرانی در لنگرود متوقف شده است.

 

امام جمعه لنگرود افزود: تحمل این وضعیت صبر ما را لبریز کرده، متاسفانه هر روز شاهد مشکلات جدید در شهرداریها هستیم.

 

وی در خصوص اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر امور خارجه گفت: جا دارد از حرکت اعضای کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی در محکوم نمودن  این اقدامات و حرکت آقای ظریف باعث شد که آب به آسیاب دشمن نزده و دشمن شاد نباشیم تشکر کرد.

 

امام جمعه لنگرود با اشاره به قطعنامه شورای امنیت در خصوص توقف شهرک سازی رژیم صهیونیستی گفت: اینکه ۱۴ کشور رای موافق علیه اسراییل دادند، نشان می دهد با ادامه این روند سینما رهبر انقلاب مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال دیگر تحقق می یابد.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۲ نظر

امید
دی ۱۶, ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۹

آخرساختن مصلی روبروی بیمارستان چه توجیهی دارد؟

    SALLAM
    دی ۲۴, ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۸

    گل گفتی آقا امید-یعنی این یارو نمی فهمه!!!!!!!!!

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir