۲ فرماندار شهرستان های غرب گیلان معرفی شدند
۲ فرماندار شهرستان های غرب گیلان معرفی شدند

مراسم معارفه «علی فتح‌اللهی» به عنوان فرماندار جدید تالش و «غلامحسین رجبی» فرماندار صومعه‌سرا برگزار شد. به گزارش لنگرنیوز ، مراسم تودیع و معارفه فرمانداران پیشین و جدید تالش با حضور مسئولان استانی و شهرستانی پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری تالش برگزار شد.   کریم شعبانی، فرماندار پیشین تالش در مراسم مذکور گزارشی […]

مراسم معارفه «علی فتح‌اللهی» به عنوان فرماندار جدید تالش و «غلامحسین رجبی» فرماندار صومعه‌سرا برگزار شد.

به گزارش لنگرنیوز ، مراسم تودیع و معارفه فرمانداران پیشین و جدید تالش با حضور مسئولان استانی و شهرستانی پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری تالش برگزار شد.

 

کریم شعبانی، فرماندار پیشین تالش در مراسم مذکور گزارشی از روند فعالیت خود در مدت تصدی فرمانداری تالش را ارائه کرد.

 

معاون مدیرکل امور روستایی و عشایری استانداری گیلان، شهرداری لیسار و معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری تالش، از جمله سمت‌های فتح‌اللهی فرماندار جدید این شهرستان بوده است.

 

*رجبی فرماندار صومعه‌سرا شد

همزمان با مراسم معارفه فرماندار جدید تالش، «غلامحسین رجبی» برای فرمانداری صومعه‌سرا معرفی شد و سکان هدایت این شهرستان را از «میرزا حسینعلی‌زاده» فرماندار پیشین تحویل گرفت.

 

رجبی پیش از این فرماندار رودبار بود و معاون مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری گیلان، معاون سیاسی‌اجتماعی فرماندار رشت و مسئول دبیرخانه شورای تأمین استان از جمله سوابق فعالیت وی محسوب می‌شود./فارس