خبر: 73244 / تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۵۳:۰۶
15 بهمن؛

همایش پیاده‌روی خانوادگی با همکاری برنامه صبح و نشاط شبکه سوم در لنگرود برگزار می شود

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با همکاری برنامه صبح و نشاط شبکه سوم سیما، ۱۵ بهمن در شهرستان لنگرود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود در اولین جلسه ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: مهم‌ترین مؤلفه پیروزی انقلاب اسلامی وحدت مردم و تبعیت از رهبری است که رهبری بی‌نظیر حضرت امام به‌عنوان بزرگ پرچم‌دار نهضت انقلاب اسلامی و همراهی مردم موجب شد بزرگ‌ترین نهضت انقلاب اسلامی در جهان شکل گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان درصدد بودند که نهضت نوپای اسلامی را زمین‌گیر کنند، اظهار کرد: روحیه انقلابی مردم مانع از این اقدام دشمنان شد و هم‌اکنون نیز فرزند خلف و جانشین صالح امام راحل” مقام معظم رهبری” نهضت اسلامی را هدایت می‌کند.

 

محمدرضا محمدی، حفظ وحدت و اطاعت محض از مقام عظمای ولایت را دو عنصر مهم در وفاداری به نهضت اسلامی دانست و تصریح کرد: امروز نه‌تنها جمهوری اسلامی در محدوده مرزهای سرزمینی عزتمند است بلکه در جهان اسلام هم کشوری قدرتمند است.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود با اشاره به اینکه در سال جدید دو انتخابات مهم شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری است، خاطرنشان کرد: ایام‌الله دهه فجر فرصتی است تا پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها به مردم معرفی شود که با همه تحریم‌ها و تهدیدها توانستیم امروز موفق‌تر از گذشته عمل کنیم و از این فرصت تبلیغی باید به نحو احسن در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده شود.

 

وی با تأکید بر اینکه برنامه‌های دهه فجر باید بانشاط، متنوع و همراه با شور انقلابی باشد، اظهار کرد: ایام‌الله دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

محمدی از برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با همکاری برنامه صبح و نشاط شبکه سوم سیما در شهرستان لنگرود خبر داد و تصریح کرد: این همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور مقامات استانی و شهرستانی ۱۵ بهمن در لنگرود برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir